Firma » Bankowość

Konto Proste Zasady najlepszym kontem dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań według portalu bankier.

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu „Rachunki dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań” zrealizowanym przez portal bankier.pl. Znalazł się „ex aequo” w gronie 6 zwycięskich banków, które mogą pochwalić się najlepszą ofertą.

W rankingu przeanalizowano osiem parametrów, które dotyczą zarówno opłat, jak
i dostępnych usług. Należą do nich opłaty: za prowadzenie rachunku, za użytkowanie karty, za wypłatę w sklepie (cashback) oraz za wypłatę z bankomatu za pomocą Blika. Zweryfikowano również dostępność usług takich jak: możliwość założenia konta na tzw. selfie, usługa Autopay, usługa typu saver, dostępność minimum 3 płatności mobilnych spośród najpopularniejszych na rynku (Apple Pay, Google Pay, Blik, Fitbit Pay oraz Garmin Pay). Konto Proste Zasady oprócz 7 z 8 badanych funkcjonalności oferuje klientom również możliwość korzystania z nowoczesnego kantoru walutowego oraz uiszczania opłat za postój w wybranych strefach płatnego parkowania z poziomu aplikacji mobilnej.

 

W rankingu uwzględniono wyłącznie flagowe rachunki banków, z których mogą skorzystać klienci bez ograniczeń wiekowych. Za każdy brak opłaty za usługę oraz dostępność usługi bank otrzymywał 1 punkt. Zdobyć można było maksymalnie 8 punktów. Getin Bank otrzymał łącznie 7 punktów – to najwyższy wynik w rankingu.

 

Szczegóły rankingu dostępne są na portalu bankier.pl

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-dla-zwolennikow-nowoczesnych-rozwiazan-czerwiec-2022-r-8365140.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »