Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Kontrolery dźwięku dla DJ-a - polecane modele

Kontrolery dźwięku dla DJ-a - polecane modele
Zobacz więcej zdjęć »
Kontrolery dźwięku zyskują coraz większą popularność z uwagi na ich niezbyt wysoką cenę, prostą obsługę i wielofunkcyjność. Dowiedz się, które modele tego profesjonalnego sprzętu dla DJ-a okażą się najlepsze, zapewniając swobodę w trakcie klubowych występów.

VESTAX VCM-100 MIDI USB CONTROLLER

Z powodu niewielkich rozmiarów kontroler VCM-100 jest niezwykle wygodny i poręczny. Urządzenie wyposażono w 4 wejścia mono- i 2 wyjścia stereofoniczne, rozbudowany system kontrolek LED, wejście na słuchawki oraz część kontrolną składającą się z mechanicznych elementów o najwyższej jakości. Wnętrze osłania solidna, metalowa obudowa. VCM-100 pozwala kontrolować aż 40 dowolnych parametrów. Posiada też konwerter analogowo-cyfrowy o częstotliwości próbkowania 20Bit stereo D/A oraz 18 Bit stereo A/D, a także oprogramowanie TRAKTOR LE. Kontroler dźwięku jest kompatybilny ze standardami USB MIDI oraz plug & play dla systemów MAC i Windows. Produkt japońskiej firmy Vestax to niezawodne narzędzie pracy DJ-a, dlatego warto zdecydować się na jego zakup. Kontrolery dźwięku VCM-100 znajdziesz m.in. w StudioPro.

 

Denon DN-HC1000 kontroler MIDI

Zaprojektowany do wspomagania systemów DVS, kontroler Denon DN-HC1000 zapewnia wygodną obsługę funkcji i poleceń popularnego oprogramowania Scratch Live. Urządzenie posiada proste połączenie USB Plug & Play (zasilanie USB MIDI / Bus), przyciski wyboru ścieżki i szybkiego wyszukiwania, a także przycisk automatycznej pętli, 5 punktów kontrolnych i 3 odtwarzacza próbnika. Wygodne sterowanie dotykowe podniesie komfort tworzenia muzyki, a wytrzymała stalowa obudowa sprawi, że urządzenie posłuży przez lata. Kontrolowanie podstawowych funkcji za pomocą myszy lub klawiatury laptopa może być kłopotliwe. Z tego powodu Denon DN-HC1000 stanie się nieodłącznym sprzętem w trakcie profesjonalnych pokazów i występów, nie pozwalając na błędy i zakłócenia.

 

Numark Mixdeck Express Black Kontroler

Nowoczesny kontroler firmy Numark potrafi obsługiwać wiele typów źródeł sygnału (w tym odtwarzanie z CD, MP3 CD, pamięci flash USB i komputerów). Urządzenie wyposażono w oprogramowanie Serato DJ Intro i kompletny system z deckami CD/MP3/USB, mikserem, interfejsem audio oraz zintegrowanym MIDI. Wykorzystując technologię Crossplay, miksuje zawartość USB z innego portu albo innego decka. Numark Mixdeck Express Black Kontroler posiada również funkcje Brake, Reverse, Scratch i loopownie. Sprzęt posiada także zbalansowane wejścia XLR, zbalansowane wejścia mikrofonowe, wyjście słuchawkowe, funkcje Cue, Brake, odwracanie crossfadera oraz umożliwia sratchowanie.  Płynnie działające napędy z ładowaniem płyty poprzez slot i duże, czułe na dotyk koła JOG wyraźnie podnoszą komfort twórczej pracy DJ-a. Urządzenie obsługuje standard MIDI i ma wbudowany interfejs audio pozwalający na łatwą integrację z komputerem. Numark Mixdeck Express Black Kontroler to w kompletny system przygotowany do najbardziej wymagających występów w każdych warunkach scenicznych.

Jeśli szukasz najlepszego sprzętu dla DJ-a, wyżej przedstawione kontrolery dźwięku umożliwią przygotowanie profesjonalnego setu w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Funkcjonalne oprogramowania, wytrzymałe materiały oraz mobilność przełożą się na komfort pracy i niezawodność urządzeń, dlatego warto rozważyć tę korzystną inwestycję.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JustynaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »