Rozrywka i wypoczynek » Gry

Kontynuacja popularnej gry "Five Nights at Freddy's"

Bohaterem "FNaF 4" nie jest ochroniarz, ale mały chłopiec, przerażony animatroniką. Akcja gry toczy się w pokoju dziecka, gdzie każdej nocy, zgodnie z przyjętym schematem, konieczne będzie prowadzenie agresywnej animatroniki do życia do rana.

15 lutego 2018 r. W "Steamie" była kontynuacja popularnego indie horroru "Five Nights at Freddy's" na stronie www.gryfnaf.com. Czwarta część horroru poświęcona jest smutnemu incydentowi o nazwie "Bite 87" i jest prequelem do poprzedniej serii. Fabuła gry powinna wreszcie ujawnić wszystkie tajemnice związane z tajemniczą pizzerią "Freddy Fazbear Pizzia".

Tym razem bohater nie musi po prostu siedzieć nieruchomo, patrząc przez kamery monitorujące i czekając na swój los. Programiści dodali nową szansę dla postaci - aby swobodnie poruszać się po dostępnym terenie. Walkę z mechanicznymi lalkami należy wykonywać za pomocą latarki i drzwi. Ponieważ w czwartej części nie ma kamer monitorujących, gracz będzie musiał polegać wyłącznie na swoim słuchu. Każdy animatronik wytwarza własny, niepowtarzalny dźwięk. Tylko uważnie słuchając kroków, skrzypień i śmiechu za drzwiami, możesz powstrzymać szatańskie istoty z piekła. Latarnia tylko pomaga wykryć animatronikę, ale już nie znika z jej światła. Bohater musi stale przestawiać swoją uwagę między łóżkiem, szafą i drzwiami, aby przetrwać.
Po każdej nocy jest mała mini-gra, opowiadająca historię głównego bohatera. Bardzo boi się mechanicznych lalek w pizzerii, ale jego starszy brat wyśmiewa się z tej fobii, często chowa się w dziecięcym pokoju w animatronicznym kostiumie i przeraża chłopca do łez. Wraz z rozwojem gry odkrywane będą nowe szczegóły relacji bohatera z bratem, co ostatecznie doprowadzi do strasznych konsekwencji.
"Five Nights at Freddy's 4" można uznać za godny koniec serii, z chłodną atmosferą grozy i bezradności, która jest wzmocniona przez fakt, że główna bohaterka jest dzieckiem. Z niskobudżetowej gry niezależnej z wrzaskami, projekt przerodził się w pełen horroru, który zgromadził dużą armię fanów.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gry Fnaf
http://www.gryfnaf.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »