Gospodarka » Żywność

Koral Dance Show z gwiazdami tańca

Koral Dance Show z gwiazdami tańca
Zobacz więcej zdjęć »
Po tanecznym spocie lodów Koral „Anytime Anyplace keep summer in you heart!” przyszła pora na taneczny konkurs. Poprowadzą go znane m.in. z telewizyjnych show gwiazdy tańca i choreografowie m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Majkel Kalcowski.

Konkurs wideo odbywa się na stronie KoralDanceShow.pl oraz w aplikacji mobilnej. Prowadzą go wirtualnie gwiazdy Koral Dance Show specjalizujące się w różnych stylach: Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk, znani z programu „You Can Dance" Majkel Kalcowski i Klaudia Antos oraz Daniel Wierzchowski, który wziął udział w tegorocznym spocie reklamowym lodów Koral. Na landing page konkursu prezentują oni swoje choreografie, a zadanie konkursowe polega na nagraniu wideo z układem tanecznym zainspirowanym jedną z nich, w kategoriach: solo, w duecie lub w grupie, oraz zgłoszeniu wideo do konkursu.

  - „Koral Dance Show" jest dla wszystkich, którzy lubią tańczyć i czerpią z tej aktywności pozytywną energię. Liczymy na zgłoszenia nie tylko od osób trenujących taniec oraz szkół tańca, ale również od wszystkich, którzy po prostu chcieliby wziąć udział w dobrej zabawie. Każdy ma szansę na wygraną w naszym konkursie, liczą się najciekawsze zgłoszenia - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

 Do wygrania w konkursie jest 300 nagród o łącznej wartości 200 tysięcy złotych, a wśród nich: konsole Nintendo SWITCH z grą Just Dance 2020, karty podarunkowe do sklepów LPP, nagrody pieniężne oraz bransoletki KDS. Na stronie www internauci mogą również codziennie oddawać głos na najlepsze ich zdaniem konkursowe wideo - na ulubieńców publiczności czekają limitowane, specjalnie zaprojektowane bransoletki KDS z unikalnym grawerowanym numerem.

Za koncepcję kreatywną akcji, współpracę z influencerami oraz obsługę konkursu odpowiada agencja Veneo, reklamą konkursu Google Ads i Facebook Ads zajmuje się Veneo Performance.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna_Sz

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Ada 2020-07-28 19:36:53

    Spoko nagrody, każda opcja dobra

  • avatar
    ~patrycja 2020-07-28 15:06:33

    Nagrody fajne, z chęcią przytulę bon do LPP bo i tak zakupy tam robię.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »