Rozrywka » Rozrywka
Kortez na żywo w Empiku w Bonarce
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Kortez ze skomponowaną przez siebie piosenką wystąpił w jednej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka" w Polsacie. Ale rozgłos przyniosła mu dopiero jego pierwsza EP-ka, zatytułowana „Jazzboy Session EP", na którą złożyły się trzy piosenki: „Zostań", „Joe" i „Co Myślisz?".
Jego debiutancka płyta „Bumerang to zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Jak na żywo brzmi Kortez - będzie się można przekonać w trakcie mini koncertu, podczas spotkania.
BONARKA CITY CENTER
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.
Nadesłał:
bezstronny22
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (2)
robię tak samo, nawet nie zauważa że mnie nie ma...
No właśnie haha musze na to iść z małżonką, ale wymknę się do media expert :P :P