Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

KRAINA CUDÓW W BONARCE

KRAINA CUDÓW W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Rollercoaster w Bonarce? W Krainie Cudów wszystko jest możliwe. Już 6 kwietnia od godz. 11:00 do 18:00 w centrum na placu przy fontannie powstanie niezwykłe miejsce zabawy, w którym urzeczywistnią się dziecięce marzenia. W programie: interaktywne przedstawienie muzyczne, symulator kolejki górskiej.

W czasie wydarzenia inspirowanego filmem animowanym „Kraina Cudów" powstaną w centrum dwie strefy rozrywki. W pierwszej z nich obędzie się przedstawienie „Kraina Cudów". Jest to interaktywne widowisko muzyczne, w czasie którego aktorzy wspólnie z dziećmi śpiewają piosenki, tańczą oraz wykonują magiczne sztuczki.

W strefie „Lunapark" powstanie z kolei miniaturowe wesołe miasteczko. Znajdzie się w nim wirtualny symulator rollercoastera, basen pełen piłeczek, kolorowa wata cukrowa oraz stanowisko Foto-Stand, na tle którego dzieci będą mogły zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie prosto z wagonika kolejki górskiej. Do dyspozycji będą również zabawki Playmobil.

W Krainie Cudów w Bonarce odbędą się liczne konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Margaret w Empik Zakopane, 24.06, g.18
Zwyciężczyni MasterChef Junior w Empiku Bonarce, 24.06.2019, g.18:00
Za 1 dzień:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »