Firma » Biznes

Kraków Miastem Gospodarzem kongresu IMPACT’19!

Kraków Miastem Gospodarzem kongresu IMPACT’19!
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz czwarty Kraków został Miastem Gospodarzem kongresu poświęconego cyfrowej gospodarce - IMPACT’19. Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie i będzie okazją do spotkania branżowych ekspertów z całego świata, z udziałem środowisk startupowych, akademickich

oraz przedsiębiorców i przedstawicieli administracji publicznej.

Podczas dwóch dni tegorocznej edycji kongresu na 4 scenach będzie można spotkać aż 250 prelegentów. Zaplanowanych zostało 8 wydarzeń towarzyszących, a na agendę IMPACT’19 składa się 8 głównych ścieżek tematycznych: fintech & e-commerce, applied AI, mobility rEVolution, digital state, next health, space odyssey, science to business oraz digital industry. W kongresie weźmie udział ponad 6 tys. uczestników, którzy będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie są kierunki rozwoju cyfrowej gospodarki w Polsce i na świecie.

 

– Kwestia redukcji emisji dwutlenku węgla, projekty dotyczące idei Smart City czy też pomysł  carsharingu to jedne z wielu zagadnień często poruszanych w obrębie dyskusji dotyczących postępu i współczesnej gospodarki. Nowoczesne technologie znacząco wpływają  na jakość życia mieszkańców dużych miast, zmieniają się też same miasta. To bardzo ważne, zarówno w rozumieniu lokalnym, jak i globalnym, aby poprzez nasze działania przyczyniać się do poprawy życia codziennego. Kraków, jako współczesna metropolia, doceniana na arenie międzynarodowej, podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami. Dlatego też serdecznie zachęcam do udziału w kongresie IMPACT’19, w dniach 21 i 22 maja, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE – mówi Jacek Majchrowski, Prezydent Krakowa, Miasta Gospodarza IMPACT’19.

 

Miejscem wydarzenia będzie ICE Kraków Congress Centre przy ul. Marii Konopnickiej 17 w Krakowie. Miastem Gospodarzem Kongresu jest Miasto Kraków.

Szczegóły o wydarzeniu, a także rejestracja i akredytacja na Impcact’19 dostępne są stronie: https://impactcee.com/impact/2019/

Więcej informacji udziela biuro prasowe kongresu: impact@designpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »