Rozrywka i wypoczynek » Gry

Kraków od kuchni - gra miejska Gazety Wyborczej i Bonarki

Kraków od kuchni - gra miejska Gazety Wyborczej i Bonarki
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 23 lipca rusza wakacyjna zabawa „Kraków od kuchni” będąca skrzyżowaniem gry miejskiej z konkursem kulinarnym. Każdy może stworzyć zespół kucharzy, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody w czterech etapach gry. Do wygrania jest do 400 zł co tydzień i do 1000 zł w klasyfikacji ogólnej.

„Kraków od kuchni" to niezwykle emocjonujące przedsięwzięcie, które łączy typową dla gry miejskiej konieczność wykazania się sprytem, wiedzą i strategicznym myśleniem z kunsztem i pracą zespołową potrzebną w kuchni.

Uczestnicy zabawy wcielą się w rolę zespołów cateringowych przygotowujących wylosowane potrawy z menu, jednak aby uzyskać niezbędne produkty będą musieli wykonać szereg dodatkowych zadań. By zebrać jak najwięcej punktów trzeba będzie dobrze przygotować i zaplanować pracę kucharzy. Każde niewywiązanie się z przygotowania dań lub marnotrawstwo otrzymanych produktów będą drużynę słono kosztować.

Jeśli lubisz zabawę i rywalizację zbieraj ekipę i startuj w pierwszym etapie gry! Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w niedzielę 23 lipca w godzinach 12:30 - 12.45 w Zaułku Puszkarskim w Bonarka City Center. Udział jest bezpłatny ale liczba drużyn ograniczona. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod adresem www.krakow.wyborcza.pl oraz www.bonarkacitycenter.pl.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą. Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »