Firma » Biznes

Kreator sukcesu. Szkolenia i konkurs dla przedsiębiorczych w Bytomiu

Kreator sukcesu. Szkolenia i konkurs dla przedsiębiorczych w Bytomiu
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawy pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? A może twoja firma już działa, ale chcesz rozwinąć skrzydła? Od 25 stycznia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Agora Bytom zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń „Kreator sukcesu”.

Wydarzeniu towarzyszy konkurs – trzech uczestników otrzyma pakiet preinkubacji firmy.

Szkolenia „Kreator sukcesu” skierowane są do pracowników, pracodawców oraz osób, które myślą o założeniu własnego biznesu. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 25 stycznia w Sali Kameralnej Agory Bytom o godz. 18.00 (poziom +3). Tematem przewodnim będzie pozyskiwanie klientów bez inwestowania dużych środków finansowych. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie ich szukać, w jaki sposób prowadzić rozmowy handlowe czy rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, a także co zrobić, by wyróżnić się spośród konkurencji.

 Pierwsze spotkanie poprowadzi Mariusz Malicki - ekspert w dziedzinie sprzedaży i zarządzania. W swojej karierze zawodowej przez kilkanaście lat pracował dla dużych firm korporacyjnych, przechodząc drogę od przedstawiciela handlowego po szefa sieci sprzedaży. Obecnie łączy role przedsiębiorcy i dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

 - Cykl szkoleń Kreator sukcesu” skierowany jest zarówno do debiutujących przedsiębiorców, jak również osób, które już działają, ale chcą rozwinąć skrzydła - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Dzięki współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości możemy zapewnić im niezbędne wsparcie, bez względu na etap działalności. Warto być z nami – dodaje.

 Kolejne spotkania zaplanowano na 1 i 15 lutego, a także 1 i 8 marca. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zaplanować własny biznes czy co zrobić, by uniknąć najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów w umowach. Nauczą się również projektować własny model biznesowy, a także rekrutować, motywować i utrzymywać pracowników. Szkoleniom towarzyszy konkurs – trzech autorów najlepszych biznesplanów otrzyma opłacony na trzy miesiące pakiet preinkubacji w bytomskim oddziale Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

 - Zwycięzcy konkursu z pomocą ekspertów bezpłatnie i w bezpiecznych warunkach przetestują swój pomysł biznesowy bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Skorzystają również z szeregu usług świadczonych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – mówi Mariusz Malicki, dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

 W skład pakietu nagród wchodzi możliwość korzystania z osobowości prawnej AIP i tym samym prowadzenia pełnowartościowego biznesu bez otwierania działalności gospodarczej. Zwycięzcy otrzymają wsparcie we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy, między innymi w księgowości. Zyskają dostęp do w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej w centrum Bytomia oraz sal konferencyjnych. Nagroda obejmuje również konsultacje biznesowe – możliwość umawiania się na spotkania doradcze z mentorami z różnych dziedzin, a także uczestnictwa we wszystkich warsztatach i wydarzeniach „Inkubatorów”.

 Informacje o konkursie (w tym regulamin) Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Agory Bytom będą dostępne na stronie http://agorabytom.pl/aktualnosci/kreatorsukcesu.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (5)

 • avatar
  ~frycz 2018-02-14 19:59:33

  Jakiego rzędu wymagany jest wkład własny przy otwieraniu placówki partnerskiej Nest Banku? Jak to wygląda?

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-02-05 17:20:24

  Szanowna Pani, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/pytania.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • avatar
  ~Adrianna 2018-02-03 15:12:14

  Czy lokal musi być moją własnością czy może być wynajęty, jeżeli chciałabym otworzyć taką placówkę Nest Banku?

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-01-30 16:49:55

  Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • avatar
  ~Adrianna 2018-01-24 11:07:11

  Ja wzięłam sprawy w swoje ręce i uzbierałam trochę kapitału i chcę otworzyć placówkę banku na zasadzie franczyzy. Słyszałam, że Nest Banku szuka chętnych do takiej działalności.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »