Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kreatywne ferie w Reducie!

Kreatywne ferie w Reducie!
Zobacz więcej zdjęć »
Nareszcie Warszawa doczekała się ferii! W tym roku województwa mazowieckie, dolnośląskie, opolskie i zachodniopomorskie, jako ostatnie skorzystają z zimowej przerwy semestralnej.

Dla tych, którzy zamierzają ten czas spędzić w mieście, jedno z warszawskich centrów handlowych przygotowało niezwykle kreatywny czas! Plac zabaw wypełniony po brzegi drewnianymi klockami, simracing dla fanów mocnych przeżyć oraz wyjątkowe rabaty na jedzenie i rozrywkę.

 

Już w najbliższy weekend, 17 i 18 lutego w godzinach 11:-18:00, strefa WOW warszawskiej Reduty zamieni się w wielki plac zabaw, po brzegi wypełniony drewnianymi klockami marki Linden. Konstruowanie budowli z drewnianych klocków jest nie tylko formą zabawy dla małych i dużych, ale także pomaga rozwijać praktyczne umiejętności. Pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność i uczy cierpliwości, a tej potrzeba zwłaszcza nam, dorosłym. Na wszystkich chętnych czeka 10 tysięcy drewnianych klocków Linden, konkursy z nagrodami, wyjątkowe scenariusze zabaw oraz warsztaty z klejenia makiet z klocków. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

 

Ponadto przez całe ferie, aż do 25 lutego, uczestnicy programu Masz Okazję, mogą odebrać voucher zniżkowy na jedzenie i rozrywkę i skorzystać z tańszych biletów do Be Happy Museum lub kuponu na 25-centymetrową pizzę za 15 zł. Jak to zrobić? Wystarczy zgłosić się do punktu informacyjnego, aktywować kupon i odebrać voucher, który można wykorzystać przez całe ferie!

 

Dla fanów bardziej dynamicznych form rozrywki Reduta przygotowała strefę wirtualnych wyścigów samochodowych Racing Championship. Od 20 do 25 lutego w godzinach 11:00-19:00, będzie można spróbować swoich sił w simracingu. Przez cały tydzień można trenować i przygotowywać się do turnieju, który odbędzie się w dwóch turach, 24.02 (piątek) – eliminacje, natomiast 25.02 (sobota) – finał. W rywalizacji może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych. Na zakończenie gamingowych ferii Reduta przygotowała konkursy z nagrodami.

 

Haromonogram kreatywnych ferii w Reducie:

13 – 25 lutego specjalne oferty dla uczestników programu Masz Okazję (vouchery na jedzenie i rozrywkę)

17 – 18 lutego Frajda budowania

11:00 – 18:00 Plac konstrukcyjny z 10.000 klocków Linden, wyzwania i konkursy konstrukcyjne (konkurs na najwyższe wieże,  rodzinny konkurs na najbardziej kreatywną budowlę, konkurs na zabudowywanie w klockach Linden, budowanie miasta z Klocków Linden)

W godz. 12:00 – 13:00, 14:00-15:00, 16:00-17:00– Warsztaty z konstruowania i klejenia makiet z klocków Linden. Swoje prace uczestnicy zabierają ze sobą.

20 – 25 lutego w godzinach 11:00-19:00 Simracing – wirtualne wyścigi samochodowe

 

Więcej informacji:

Kreatywne budowanie klockami Linden - Centrum Handlowe Atrium Reduta (atrium-reduta.pl)

Kreatywne ferie w Reducie - Centrum Handlowe Atrium Reduta (atrium-reduta.pl)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »