Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH
Zobacz więcej zdjęć »
"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH 16 lutego, godz. 11:00 – 16:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Tegoroczny program jest niezwykle bogaty. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnej maski karnawałowej, którą z powodzeniem będzie można wykorzystać podczas tegorocznych balów karnawałowych, jak również korony, miecza oraz tarczy z kartonu, które pozwolą wcielić się w rolę królewny i rycerza. Będzie też okazja do rysowania mazakami i markerami (niekoniecznie na papierze) wraz z Tomkiem Mazurem, czyli autorem popularnego bloga „TATA rysuje”. W międzyczasie zarówno dla najmłodszych, jak o tych już zupełnie dorosłych będą czekały kolorowanki, a chętni będą mogli również skorzystać z możliwości ozdobienia buź najróżniejszymi motywami. Bezpłatne zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

 

 

KRÓLEWNY I RYCERZE

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Która z małych dziewczynek nie marzy o tym, by choć na chwilę zostać królewną lub księżniczką z koroną na głowie??? Który z chłopców nie chciałby wcielić się w rycerza z mieczem w jednej, a z tarczą w drugiej dłoni??? Podczas warsztatów postaramy się spełnić te marzenia, pokazując krok po kroku, jak własnoręcznie stworzyć te gadżety, a następnie ozdobić je z pomocą m.in. kredek, mazaków i markerów.

 

KARNAWAŁOWE MASKI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

W tej części warsztatów będzie nie tylko kreatywnie, ale też karnawałowo. Wszystko za sprawą specjalnych, własnoręcznie zdobionych masek, dzięki którym będzie można wcielić się np. w pirata, Indianina, kotka, Myszkę Miki lub Batmana. Podczas dekoracji masek w ruch pójdą różnokolorowe kredki i markery. Gotowe maski przydadzą się idealnie zarówno dzieciom, jak i dorosłym w trakcie wyjątkowo długiego w tym roku karnawału.

 

KOLOROWANKI DLA MAŁYCH I DUŻYCH

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Kolorowanie obrazków ćwiczy u najmłodszych precyzję, dokładność, cierpliwość i koncentrację. Rozwija poza tym wyobraźnię i kreatywność. Poza tym któż tego nie lubi??? Do wspólnego kolorowania zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dla tych starszych przygotowaliśmy kolorowanki relaksacyjne, które są ostatnio nie tylko modnym, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na pozbycie się codziennych stresów.

 

 

MALOWANIE BUZI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Pomalowane, szczęśliwe buzie – dzieci to kochają. Z pomocą specjalnej animatorki i przy użyciu specjalnych kredek i farb do malowania twarzy każdy będzie mógł zmienić się w dowolnego superbohatera z ulubionej bajki lub też uwielbianego zwierzaka. Wystarczy trochę cierpliwości, by choć na krótko zmienić się w kogoś zupełnie innego... Kto, by o tym nie marzył???

 

FERIE SĄ OD TEGO, BY RYSOWAĆ NA CAŁEGO – BLOG TATA RYSUJE – TOMEK MAZUR

16 lutego, godz. 14:00 – 16:00

Ferie zimowe to doskonały czas, by poeksperymentować z rysowaniem. Poszukiwania są fajne i pozwalają czasami odkryć nowe, niesamowite możliwości zmieniania świata wokół siebie. Na czym można rysować? Na przykład na kartonie, na płótnie, drewnie czy styropianie. „TATA rysuje”, czyli Tomek Mazur rysuje czasem nawet na ziemniakach i właśnie to on poprowadzi warsztaty rysowania mazakami i markerami niekoniecznie na papierze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »