Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kreatywne lato w Empiku w Bonarce

Kreatywne lato w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Dzieci nie będą nudzić się tego lata w Empiku w Bonarce. Właśnie rozpoczęło się tam kreatywne lato – cykl bezpłatnych warsztatów dla najmłodszych. Podczas nich maluchy wykonają koraliki, filcowe kwiaty oraz oszronią lampiony.

5 lipca, godz.11:00
BIŻUTERIA Z KORALIKÓW NA DRUCIKU
Na początek lata Empik w Bonarce proponuje wykonanie biżuterii z koralików. Dzieci nawleką je na specjalne druciki i w ten sposób stworzą delikatną i efektowną bransoletkę lub naszyjnik, które pięknie będą pasowały do letniej kreacji.

7 lipca, godz.11:00
SZRONIENIE LAMPIONÓW
W  letnie wieczory dzieci z przyjemnością posiedzą przy lampionie wykonanym ze szronionego szkła.
Takie zdobienie ochłodzi nawet najbardziej gorący zmierzch i umili letni wypoczynek.

8 lipca, godz.11:00
FILCOWE KWIATY
Skoro lato, to nie może również zabraknąć kwiatów. Te tworzone na warsztatach w Empiku w Bonarce wykonane będą techniką filcowania na mokro wełenki czesankowej z merynosów hiszpańskich.
Przy pomocy wody z mydełkiem i czesanki będzie można stworzyć bajecznie kolorowe kwiaty.

Zapisy na wszystkie zajęcia przyjmowane są pod numerem tel. 603 114 165.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »