Kultura, sztuka » Kultura

Kreatywne warsztaty i bajkowy seans, czyli weekendowe atrakcje w Galerii Bronowice

Kreatywne warsztaty i bajkowy seans, czyli weekendowe atrakcje w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, Galeria Bronowice zaprasza na niecodzienne wydarzenia. W ramach Kina Malucha zostaną wyemitowane dwie baśnie braci Grimm. Z kolei od godz. 16:00 w Akademii w Bronowicach odbędą się warsztaty plastyczne pt. „Przygoda z tkaniną”.

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do zapoznania się z wyjątkową twórczością braci Grimm. Dzieci obejrzą w sobotę w Galerii Bronowice dwie bajki: „Królewna Śnieżka” oraz „Sześć łabędzi”. Ponadczasowe baśnie, zebrane i spisane przez niemieckich braci, są obowiązkową pozycją dla każdego malucha! Seans zostanie wyemitowany trzykrotnie: o 10:00, 11:00 i 12:00 w Kinie Mikro na 1 piętrze w Galerii. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 290 06 46.  

Równie atrakcyjnie zapowiadają się warsztaty kreatywne z krakowską Akademią Sztuk Pięknych!

W sobotnie popołudnie w Akademii w Bronowicach odbędą się kreatywne warsztaty pt. „Przygoda z tkaniną”. Pod czujnym okiem studentów krakowskiej ASP uczestnicy zapoznają się z technikami zdobienia bawełnianych koszulek i toreb. Istnieje możliwość wykonania projektów według własnej koncepcji. Do dyspozycji będą m.in. farby akrylowe, guziki, sznurki czy też brokat. Warsztaty odbędą się w godz. 16.00 – 18.00 w Akademii w Bronowicach na 1 piętrze Galerii. Udział w zajęciach jest bezpłatny i adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Co więcej, istnieje możliwość przyniesienia ze sobą własnych przedmiotów, które zostaną ozdobione.

Wszyscy chętni proszeni są o punktualne przyjście, wówczas organizatorzy dysponują pełnym kompletem materiałów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 89973 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )