Rozrywka i wypoczynek » Święta

Kreatywne warsztaty świąteczne w Centrum Korona

Kreatywne warsztaty świąteczne w Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
Przygotuj się na nadchodzącą Gwiazdkę z Centrum Korona! Przez najbliższe trzy weekendy grudniowe na klientów Centrum czekają bezpłatne warsztaty z tworzenia świątecznych dekoracji.

W dniach 6-7 grudnia, 13-15 grudnia oraz 20-22 grudnia uczestnicy wydarzenia będą dekorować tea light’y oraz tworzyć wianki bożonarodzeniowe, ozdoby na choinkę i pudełka na prezenty.

Grudzień to czas przygotowań i oczekiwania na przyjście Gwiazdki. Aby umilić te chwile, Centrum Korona zaprasza do udziału w rodzinnych, kreatywnych warsztatach świątecznych. W dniach 6-7 grudnia, 13-15 grudnia oraz 20-22 grudnia młodsi i starsi klienci Korony dowiedzą się, jak przygotować pachnące świętami stroiki z wykorzystaniem świeżej jodły i dodatków w postaci jarzębiny czy szyszek, będą dekorować tea light’y w świąteczne motywy oraz tworzyć drewniane i papierowe ozdoby choinkowe.

Harmonogram grudniowych warsztatów:

6 grudnia (piątek)

16:00-19:00 – warsztaty tworzenia wianków świątecznych

7 grudnia (sobota)

12:00-14:30 – warsztaty dekorowania tea light’ów

15:30-18:00 – warsztaty tworzenia stroików skandynawskich

13 grudnia (piątek)

16:00-19:00 – warsztaty tworzenia stroików skandynawskich

14 grudnia (sobota)

12:00-14:30 – warsztaty tworzenia drewnianych i papierowych ozdób na choinkę

15:30-18:00 – warsztaty z tworzenia wianków świątecznych

15 grudnia (niedziela)

12:00-14:00 – warsztaty dekorowania tea light’ów

15:00-17:00 – warsztaty tworzenia stroików skandynawskich

20 grudnia (piątek)

16:00-19:00 – warsztaty tworzenia wianków świątecznych

21 grudnia (sobota)

12:00-14:30 – warsztaty tworzenia drewnianych i papierowych ozdób na choinkę

15:30-18:00 – warsztaty tworzenia stroików skandynawskich

22 grudnia (niedziela)

12:00-14:00 – warsztaty tworzenia pudełek na prezenty

15:00-17:00 – warsztaty tworzenia wianków świątecznych

„Bezpłatne warsztaty kreatywne aż w trzy grudniowe weekendy w Centrum Korona! Zapraszamy całe rodziny na gwiazdkowe atrakcje, które umilą czas spędzony na przedświątecznych zakupach w naszym centrum handlowym. Wspólnie będziemy tworzyć dekoracje świąteczne, które z pewnością pozytywnie nastroją na nadchodzące Święta!” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Udział w kreatywnych warsztatach świątecznych jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »