Kultura, sztuka » Kultura

Kreatywne warsztaty w Akademii w Bronowicach już w najbliższą niedzielę

Akademia w Bronowicach przygotowała kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które nawiązują do wystawy „Stwora”, zorganizowanej w ramach Miesiąca Fotografii. Zajęcia tworzenia masek odbędą się 27 czerwca, w godz. 11:00-12:00.

W czerwcu w Akademii w Bronowicach miłośnicy sztuki mogli podziwiać niecodzienną wystawę „Stwora”, przygotowaną w ramach Miesiąca Fotografii. Zwieńczeniem ekspozycji będą kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 27 czerwca, w godz. 11:00-12:00, 13:00-14:00 oraz 15:00-16:00. Na zajęcia z tworzenia masek obowiązują wcześniejsze zapisy. 

W nawiązaniu do ekspozycji „Stwora” Galeria Bronowice przygotowała kreatywne warsztaty z tworzenia masek, skierowane do dzieci i młodzieży. W trakcie rodzinnej zabawy w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61, poziom +1)   każdy będzie mógł wykazać się kreatywnością, komponując z kolorowych i różnorodnych elementów własnego ,,Stwora”. Zajęcia pomogą rozwinąć wyobraźnię oraz zdolności manualne małych artystów, przybliżając im rozmaite motywy i techniki plastyczne.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 27 czerwca, w godz. 11:00-12:00, 13:00-14:00 i 15:00-16:00. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona. Obowiązuje limit 10-15 osób w zespole oraz wcześniejsze zapisy na adres mailowy: kulturystyka@asp.krakow.pl. Organizatorzy zapewniają materiały niezbędne do stworzenia masek. Zajęcia poprowadzą Natalia Buchta i Emilia Kutrzeba.

W trakcie wydarzenia obowiązuje przestrzeganie ścisłego reżimu sanitarnego: zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »