Firma » Reklama

Kreatywny Dyrektor Grey Matters

Kreatywny Dyrektor Grey Matters
Zobacz więcej zdjęć »
Szeregi full service'owej agencji Grey Matters, wzmocnił Yossarian Malewski. Zdobywał doświadczenie pracując wcześniej dla takich firm jak: Young & Rubicam, Tequila BTL Group czy Rapp Colins (Grupa Corporate Profiles DDB).

Yossarian Malewski zajmie się kreacją projektów realizowanych przez Grey Matters. Agencja działa w strukturach jednej z największych polskich grup mediowych – ASM group.

- Pilnuję, aby sztuka, którą robimy w agencji, była sztuką użytkową, oddającą nastrój i wartość marki w najbardziej efektywny sposób. Chcemy prowokować klienta do działania, a do tego potrzebna jest odpowiednia kreacja i strategia. Cieszę się, że mogę współpracować z tak świetnym strategiem, jakim jest Tomek Włodarczyk – to, co od niego dostaje, wytycza jasne granice między szaleństwem kreacji a pracą, którą musimy wykonać przy realizacji danych projektów – mówi Yossarian Malewski, Dyrektor Kreatywny Grey Matters.

Wcześniej współtworzył koncepcje dla m.in. takich marek jak: Microsoft, Danone, Colgate Palmolive, Centertel (Orange), TPSA, VF Polska (Lee, Wrangler, HIS, Maveric), Glaxo i wielu innych.

Inspiracje czerpie ze wszystkiego co spotyka w codziennym życiu. Jest ich tak wiele, że znajdują ujście w innych twórczych zajęć, które budują jego wszechstronność artystyczną (muzyka ilustracyjna, fotografia).

GreyMatters Sp. z o.o. jest agencją full service specjalizującą się w kompleksowej obsłudze komunikacji marketingowej BTL i ATL.  Siłą agencji jest doświadczony kreatywny zespół, który reprezentuje orientację na sprzedażową skuteczność działań marketingowych. GreyMatters jest trzonem kreacji i produkcji ASM group, jednej z największych polskich grup mediowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »