Dom » Architektura

Kreatywny weekend z szyciem - warsztaty szycia JUKI na PGE Narodowy

Kreatywny weekend z szyciem - warsztaty szycia JUKI na PGE Narodowy
Zobacz więcej zdjęć »
Miłośnicy DIY i domowego krawiectwa już w najbliższy weekend mogą przyłączyć się do wspólnego szycia i samodzielnie stworzyć własny niepowtarzalny T-shirt. Warsztaty odbywać się będą - w sobotę i niedzielę 3 i 4 marca, w ramach Slow Fashion na warszawskim stadionie PGE Narodowy.

Jeśli marzy Ci się koszulka własnego projektu wykonana samodzielnie w domu, chcesz spróbować swoich sił przy maszynie, poznać nowe techniki szycia lub podzielić się swoją pasją - warsztaty JUKI są do tego idealnym miejscem. Tematem warsztatów, odbywających się podczas wydarzenia Slow Fashion, jest wspólne szycie przedwiosennych T-shirtów, które po spotkaniu każdy może zabrać ze sobą. Na dużych i małych miłośników krawiectwa czekają kolorowe dzianiny, instruktorzy pracowni Ultramaszyna, a także najlepszy sprzęt do szycia JUKI, w tym owerloki, domowe maszyny mechaniczne i komputerowe - gwarantujące idealne efekty. Wszystkie dostępne urządzenia będzie można dowolnie wypróbować i przetestować.

Oprócz praktycznej wiedzy i dużej dawki kreatywnej zabawy na uczestników czekają niespodzianki. Każdy odwiedzający warsztatownię JUKI może wziąć udział w konkursie i wygrać domową maszynę do szycia JUKI HZL-357ZP-C. Kompaktowy i prosty w obsłudze model idealnie nadaje się dla osób szyjących, jak i początkujących - zapewnia idealne efekty i przyjemność z domowego krawiectwa.

Targi Slow Fashion to jedyne takie wydarzenie w Polsce, podczas którego stadion PGE Narodowy wypełnia się modą, kolorami, kreatywnością, stylem i pomysłami. W jednym miejscu spotkają się najlepsi polscy projektanci, twórcy i designerzy. To tutaj, w zgodzie z rytmem i ideą "slow", premierowo prezentować będą swoje kolekcje, zgodne z najnowszymi trendami. Swoje wyroby zaprezentują też lokalni przedsiębiorcy, wykorzystujący najlepszej jakości materiały oraz wytwarzający limitowane serie.

Slow Fashion, PGE Narodowy, Warszawa, sobota i niedziela 3 i 4 marca 2018 r. w godzinach 11.00 do 19.00. Bilety w cenie 10 zł dzieci do 12 lat wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »