Firma » Bankowość

Kredyt gotówkowy w Bankowości Internetowej i Mobilnej Getin Banku

Klienci Getin Banku będą mogli kupić kredyt gotówkowy za pośrednictwem Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej Getin Mobile bez wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, bądź emerytury.

Proces zakupu kredytu w Bankowości Internetowej i aplikacji mobilnej będzie prosty i przejrzysty - Klient musi jedynie wypełnić wniosek. Następnie Bank dokona analizy danych i – jeśli zajdzie taka potrzeba – poprosi o dodatkowe zaświadczenia. Wymagane dokumenty można będzie złożyć elektronicznie, bez konieczności pojawiania się w placówce. Na etapie procesowania wniosku Klient sam zdecyduje czy chce udokumentować swój dochód na oświadczenie, czy woli przedstawić dokumenty dochodowe (zależy to, między innymi, od wysokości wnioskowanej kwoty kredytu). 

 

– Przez cały czas ulepszamy naszą ofertę dostępną za pośrednictwem bankowości internetowej oraz mobilnej. Pandemia stawia przed nami wiele wyzwań, na które musimy reagować bardzo szybko – chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników. Zdalne wnioskowanie o kredyt to kolejna z przygotowanych przez nas propozycji minimalizujących konieczność wizyty w placówce Banku – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.

 

Do tej pory sprzedaż kredytów w kanałach elektronicznych dotyczyła ściśle określonej bazy klientów, których zdolność kredytową Bank był w stanie oszacować na podstawie już posiadanych danych. Klienci mieli możliwość zakupu kredytów gotówkowych, limitu w koncie oraz karty kredytowej. Dodatkowo mogli skorzystać z przeniesienia kredytu gotówkowego z innego banku, z możliwością dobrania dodatkowych środków. 

 

W dobie pandemii COVID-19 bardzo ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Możliwość wnioskowania o kredyt poprzez kanały zdalne to jeden z wielu przykładów troski Getin Banku o Klienta i zapewnienia najwyższych standardów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »