Firma » Finanse

Kredyt Powitalny Credit Agricole najlepszy na szkolne wydatki

Kredyt Powitalny Credit Agricole najlepszy na szkolne wydatki
Zobacz więcej zdjęć »
Kredyt Powitalny oferowany przez bank Credit Agricole okazał się najlepszą ofertą pożyczkową na kwotę 1 tys. zł ze spłatą w sześć miesięcy w rankingu dziennika Parkiet.

Kredyt Powitalny w Credit Agricole nie jest oprocentowany, a dodatkowo jest zwolniony z prowizji (RRSO 0%). Z oferty może skorzystać klient, który nie posiadał dotychczas w banku żadnego innego produktu kredytowego.

 

Umowa na pożyczkę gotówkową w ramach Kredytu Powitalnego może być zawarta na kwotę do 3 tys. zł i okres spłaty do 12 miesięcy. W przypadku zaciągnięcia pożyczki w wysokości 1 tys. zł. miesięczna rata spłaty kredytu wyniesie 166,67 zł.

  Kredyt Powitalny może być idealnym uzupełnieniem domowego budżetu na początku nowego roku szkolnego. Nowy plecak, książki, zeszyty, przybory szkolne, obuwie, ubrania itd. Lista jest długa, a portfele rodziców nie zawsze są na to wystarczająco zasobne. Aby temu zaradzić wystarczy wypełnić formularz, odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole, lub skontaktować się z bankiem za pośrednictwem infolinii 19 019 (koszt wg stawki operatora).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »