Firma » Bankowość

Kredyty internetowe, bez zaświadczeń – co należy wiedzieć?

Gros ludzi decyduje się dziś stawiać na prywatne pożyczki, w czym prawdę mówiąc nie ma nic niezrozumiałego, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę to, jakiego typu rotacjom i zmianom ulegają procedury w bankach, odnośnie udzielania kredytów.

W świetle tych rygorystycznych zasad w procedurach bankowych, zupełnie nieźle rozwija się rynek pożyczek od instytucji pozabankowych, przyznawanych za pośrednictwem sieci internetowej. Przestudiujmy, co dobrze by było wiedzieć, by e- pożyczka bez zaświadczeń nie wprowadziła nas w kłopoty i spiralę długów, z której po pewnym czasie nie będziemy potrafili wyjść, ryzykując tym samym utracenie oszczędności, płynności finansowej, a w skrajnych przypadkach nawet i dorobku całego życia.
Pożyczki internetowe owszem, posiadają ten plus, że są dostępne niejako automatycznie, bez weryfikowania i skomplikowanych procedur itd. Istotne jest jednakże to, aby przy każdorazowym zaciąganiu zobowiązania analizować koszty całkowite danego zobowiązania. Jedynie w takiej sytuacji bowiem, będziemy mogli w należyty sposób przygotować się do spłaty albo też, jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki określić czy tak naprawdę to czy inne zobowiązanie będziemy w stanie udźwignąć.
Nie ma co ukrywać, że najszybciej zasięgnąć nam będzie pomocy w Internecie. Na najróżniejszych forach i prywatnych blogach, poznać możemy nie tylko warunki dostępnych na rynku pożyczek sieciowych, ale także opinie ludzi, którzy już pokusili się o skorzystanie z opisywanych tu produktów finansowych. Dzięki temu będziemy mogli w kilka minut uzyskać klarowny obraz sytuacji i przestrzec się przed wejściem w nie do końca korzystną umowę kredytową, która będzie kosztowała nas nie tylko gotówkę, ale również wiele nerwów i nieprzespanych nocy, bez opcji na wycofanie się, będziemy musieli ponieść konsekwencje. Należy mieć to na uwadze, zanim sięgniemy pożyczkę w ciemno.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych – gdzie pobierać?

Co bardziej wnikliwi obserwatorzy rynku finansowego, pewnie dawno zauważyli już, że mamy do czynienia z prawdziwym zalewem pozabankowych propozycji pożyczek. Wychodzą one od prywatnych firm, które dysponując mniejszym lub większym  kapitałem, z chęcią udzielają oprocentowanych pożyczek, które ludzie mogą pobierać na różne cele. Właśnie – pierwsza różnica jest taka. Gdy osoba zadłużona idzie do banku, może co najwyżej ubiegać się o konsolidację pożyczki. I tak szanse są marne, więc taki dłużnik za wiele nie ugra. Wówczas, zaczyna się rozglądać za prywatną alternatywą dla bankowych, tradycyjnie działających źródeł.
Tu właśnie, trzeba mieć na uwadze jedno. Gdy już bierzemy pożyczkę dla zadłużonych i wykorzystujemy w tym celu ofertę prywatnej firmy – lepiej, żeby była to firma o uznanej marce i renomie, mająca ogólnopolski, a nie tylko lokalny zasięg. Wszystko dlatego, że małe lokalne firmy, z racji mniejszego zasięgu, często wyśrubowują oprocentowanie i całkowite koszta pożyczki.
Jeżeli kogoś interesują pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, warto będzie postawić na marki, które mogą poszczycić się już długoletnią obecnością na rynku, dzięki temu zaś, będziemy w stanie szybciej się zorientować, co faktycznie zyskamy podpisując umowę. Wszelkie kwestie dotyczące pożyczek, można też wyjaśniać z rozmaitymi doradcami, stacjonarnie lub na gruncie internetowym, warto poświęcić czas  na takie dokształcenie. W końcu będąc dłużnikami, możemy dalej mieć zapewniony dostęp do środków na realizację różnych celów, trzeba jednak robić to z głową.
Dodatkowe wiadomości: http://konsolidacjaonline.pl/


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Konsolidacja online
http://konsolidacjaonline.pl

Komentarze (5)

 • avatar
  ~oewonga 2017-09-27 19:43:44

  Witam! Denson, tak. Kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~denson 2017-09-23 22:45:04

  Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku?

 • avatar
  ~oewonga 2017-09-21 19:49:21

  Witam! Miro, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata nahttps://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~miro 2017-09-06 14:13:25

  A kolejna pożyczka to na jakich warunkach?

 • avatar
  ~oewonga 2017-08-13 18:42:24

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Na polskim rynku wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów, ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl.
  Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.


  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »