Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kremy Natura Officinalis najlepszym kosmetykiem naturalnym!

Ekologiczne kremy pielęgnacyjne polskiej marki Natura Officinalis nagrodzone zostały I. miejscem w konkursie Złota Pieczęć Natury 2010, zyskując miano Najlepszego Kosmetyku Naturalnego.

Produkty zgłoszone do konkursu "Złota Pieczęć Natury 2010" były testowane i oceniane przez jury składające się ze znanych i cenionych ekspertów; farmaceutów: mgr Barbary Śmietanki oraz dr Piotra Kozieja, kosmetologa - mgr Beaty Przybyszewskiej-Kujawy, chemika - prof. dr hab. Iwony Wawer, lekarza med. fizykalnej dr Barbary Latochy – Walenckiej.

Spośród kosmetyków zgłoszonych do konkursu, jury nagrodziło najlepsze produkty w IV kategoriach: polskie produkty profesjonalne do stosowania w salonach kosmetycznych, zagraniczne produkty profesjonalne do stosowania w salonach kosmetycznych, polskie kosmetyki naturalne w obrocie detalicznym, zagraniczne kosmetyki naturalne w obrocie detalicznym. Marka Natura Officinalis należy do polskiej spółki Nowe, która debiutowała na rynku w grudniu 2009. Natura Officinalis  to linia kosmetyków, których w 98% stanowią składniki naturalne. Produkty przeznaczone są  do pielęgnacji różnych rodzajów skóry i do radzenia sobie z różnymi jej problemami. Bogate w naturalne ekstrakty i substancje odżywcze kremy do twarzy, balsam i masło do ciała, powstały na bazie wyciągów z 3 zbóż: owsa, pszenicy i jęczmienia.

Stawiamy na jakość, edukację i rzetelność przekazu, mówi Iwona Kasica – członek zarządu Nowe Sp. z o.o., przez dobór ekologicznych komponentów i opakowań, nasze produkty są przyjazne środowisku. Jesteśmy dumni , że nasza praca została wysoko oceniona przez grono specjalistów.

Do konkursu zgłoszono 5 kremów do różnego typu cery: nawilżający, odżywczy, matujący, zapobiegawczy i do skóry dojrzałej. Jury złożone z wybitnych specjalistów oceniało przede wszystkim skład produktów, który powinien być możliwie jak najbardziej „naturalny”. Ważnym kryterium były też walory użytkowe oraz rodzaj opakowań. 

www.naturaofficinalis.com

Informacj udziela: Anna Grabowska, anna.grabowska@nowegroup.com.pl, + 48 728 97 11 66Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.grabowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »