Kultura, sztuka » Kultura

Król, Tancerka i Tułacz, czyli I Aukcja Rzeźby Kolekcjonerskiej

Dom Aukcyjny Art in House zaprasza Państwa na naszą debiutancką Aukcję Rzeźby Kolekcjonerskiej, która w ofercie skupia dzieła artystów o świetnym warsztacie i ugruntowanej pozycji na rynku sztuki.

Skusicie się na poranną kawę z sympatyczną parą kotów? A może pegaz zdoła odlecieć dzięki ukrytemu mechanizmowi? Tych i innych bohaterów dzieł rzeźbiarskich poznacie już 24 stycznia o 19:30 w Art in House przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie.

 

Na okładce katalogowej tej aukcji sztuki znalazła się jedna z „główek” Tomasza Górnickiego, prezentowana wcześniej na wspólnej wystawie Górnicki – Niedenthal. Zobaczycie też skrzydlatą kurtkę Tomasza Kawiaka, twórcy doskonale znanego z rzeźbiarskiego cyku dżinsów. W twarzy zakrytej woalem ujrzycie warsztat Igora Mitoraja, a w Damie Pik - Tomasza Sętowskiego.

W tym katalogu znajdziecie również wiele wyjatkowych wizerunków kobiecych:  popiersie Rafała Tarnowskiego, tancerkę Marty Wasilczyk, joginkę Marka Zygi, boginię z hula-hopem Jacka Sumeradzkiego, jak również ósmą pasażerkę Nostromo Adriana Cogiela.

Nie zabraknie także przedstawień zwierząt: pięknego bażanta Małgorzaty Kot, groźnego byka Jacka Opały, goryla Jakuba Niewdany, kiwi Józefa Polewki, żubra Mariusza Dydo oraz pegaza Kamili Karst. Mroczne prace z drewna jak zwykle zaprezentują Marcin Myśliwiec, Ignacy Nowodworski oraz Piotr Woroniec.

 

Wszystkie obiekty aukcyjne będzie można obejrzeć w czasie wystawy, która rozpocznie się 20 stycznia i potrwa do dnia licytacji. 

Zapraszamy!

 

I Aukcja Rzeźby Kolekcjonerskiej

24 stycznia 2020, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 8 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »