Rozrywka i wypoczynek » Hobby

KRÓLEWNY I RYCERZE NA DZIEŃ DZIECKA - EMPIK MANUFAKTURA ŁÓDŹ

KRÓLEWNY I RYCERZE NA DZIEŃ DZIECKA - EMPIK MANUFAKTURA ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
KRÓLEWNY I RYCERZE NA DZIEŃ DZIECKA 1 czerwca, godz. 11:00 – 17:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (tzw. mała rotunda Manufaktury, tuż przy placu zabaw)

Dniu Dziecka Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. W tym dniu kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnej korony, miecza oraz tarczy z kartonu, które pozwolą wcielić się w rolę królewnyrycerza, jak również specjalnej maski, dzięki której będzie można zamienić się w księżniczkęlub innych superbohaterów z najróżniejszych bajek. W międzyczasie dla wszystkich chętnych będą czekały kolorowanki, a chętni będą mogli również skorzystać z możliwości ozdobienia buź najróżniejszymi motywami. Z pomocą specjalnej animatorki i przy użyciu specjalnych kredek i farb do malowania twarzy każdy będzie mógł zmienić się np. w ulubionego zwierzaka. A wszystko to będzie się działo pod czujnym okiem rycerzaw najprawdziwszej zbroi oraz towarzyszącej muksiężniczki. Bezpłatne zajęcia w Empiku to nie tylko idealna zabawa, ale także okazja do rozwinięcia swoich pasji.

Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzyma kupon upoważniający do 25-procentowej zniżki podczas zakupu artykułów kreatywnych we wszystkich salonach Empik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »