Społeczeństwo » Społeczeństwo

Królewskie Niefiltrowane zaprasza do spróbowania smaków dawnej Warszawy

Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych tradycji.

Smaków dawnej stolicy można spróbować w trakcie trwającej właśnie akcji samplingowej.

Wprowadzone na rynek w ubiegłym roku Królewskie Niefiltrowane to piwo inspirowane klimatem i smakiem charakterystycznym dla dawnej stolicy. Zarówno jego etykieta jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Piwo nie jest poddawane filtracji, dzięki czemu zachowuje pełne walory aromatyczne i smakowe. Dostępne jest na terenie województwa mazowieckiego w butelkach 500 ml.

 

Mieszkańcy Warszawy mają okazje bliżej poznać smak dawnej Warszawy podczas trwającej właśnie akcji samplingowej. W charakterystycznych miejscach stolicy zespoły hostess częstują warszawiaków Królewskim Niefiltrowanym.

 

Stylizowane na dawne lata wózki z piwem pojawią się w ciągu najbliższych dni m.in. w okolicach Placu Bankowego, Pola Mokotowskiego oraz między Mostem Łazienkowskim, a Świętokrzyskim. Akcja będzie kontynuowana także w przyszłym tygodniu i zawita w okolice Placu Wilsona  oraz Teatru Powszechnego.

 

Jako marka regionalna chcemy zachęcić mieszkańców stolicy do spróbowania piwa opartego na tradycyjnej recepturze i warszawskim charakterze. To okazja do odnalezienia zapomnianych smaków o autentycznych, lokalnych korzeniach – mówi Anna Paciejewska, kierownik marki Królewskie w Grupie Żywiec.

 

Akcję samplingową realizuje agencja Eat Me, za kreację materiałów odpowiada Just. Wsparcie PR zapewnia agencja Roots PR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »