Społeczeństwo » Społeczeństwo

Królowie Mordoru nie płacą za kawę, oni ją dostają

Już 14 lutego o godzinie 8:00 odbędzie się pierwsza odsłona akcji „Królowie Mordoru”. Wszyscy, którzy pojawią się o tej porze przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Domaniewską dostaną darmową kawę. Unikatowa inicjatywa ma zrzeszać społeczność pracującą na warszawskim Mokotowie.

W najbliższy czwartek 14 lutego organizatorzy akcji „Królowie Mordoru” zapraszają wszystkich mieszkańców i pracowników Mokotowa na swoje stoisko z darmową kawą. Ciepłe napoje można otrzymać w dwóch miejscach na skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej i Domaniewskiej od 8:00 do 10:00. Będzie to pierwsze z wielu działań, które są zaplanowane dla lokalnej społeczności przebywającej na co dzień w pobliżu warszawskiego Służewca.

 „Królowie Mordoru” to projekt, który będzie obfitował w niecodzienne wydarzenia na Mokotowie. W ramach akcji zostanie przeprowadzonych wiele ciekawych konkursów, warsztatów oraz eventów. Inicjatywa ma na celu przedstawienie walorów życia w „Mordorze” oraz stworzenie jeszcze przyjemniejszej atmosfery pracy w tej okolicy. Zadaniem akcji jest również propagowanie ekologicznych i technologicznych rozwiązań oraz alternatywnych sposobów dojazdu do biura.

Inicjatywa „Królowie Mordoru” jest odpowiedzią na istniejące zapotrzebowanie lokalnej społeczności na pozytywne i świeże projekty, związane z kulturą miejsca pracy. Jednocześnie jest to koncept, który wprowadza nową jakość na rynek „około biurowy”. Coraz częściej pracownicy chcą angażować się w życie korporacyjne, wspierają ekologiczne podejście swojego pracodawcy, a udogodnienia w biurowcach umożliwiają im rozwój pasji i zainteresowań. Oferta właścicieli nieruchomości jest stale rozszerzana o siłownie, sklepy, kawiarnie i restauracje, aby użytkownicy budynków mogli szybko i wygodnie załatwić swoje sprawy w trakcie lub po pracy.

Mokotów to obecnie największe zagłębie korporacyjne w Warszawie. Codziennie dojeżdża tu do biurowców od 80 tys. do 100 tys. osób. Królowie Mordoru wyznają zasadę Work-life balance - lubią swoją pracę i cenią swój czas poza nią.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/krolowiemordoru

https://www.instagram.com/krolowiemordoru/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »