Firma » Biznes

KROSS Rental planuje wypożyczyć firmom 10 razy więcej rowerów niż przed rokiem

KROSS Rental planuje wypożyczyć firmom 10 razy więcej rowerów niż przed rokiem
Zobacz więcej zdjęć »
U progu sezonu rowerowego, najem jednośladów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pracodawców. Obecnie umowy negocjuje w KROSS Rental kilkadziesiąt firm. W ostatnim roku rower jako benefit dla pracownika stał się bardziej atrakcyjny niż karta sportowa, karnet na basen czy siłownię i fitness.

Ubiegły rok był czasem rowerzystów. Ograniczenia związane z pandemią sprawiły, że rower jako alternatywa dla komunikacji zbiorowej, stał się jednym z podstawowych sposobów dojazdu do pracy. Polacy na nowo pokochali jednoślady, także z powodu rosnącej świadomości, jak istotne jest dbanie o własne zdrowie i kondycję fizyczną. Zalety używania roweru dostrzegli także polscy przedsiębiorcy, którzy zaczęli traktować rower jako atrakcyjny bonus dla swoich pracowników.  Dostrzegli także kolejne zjawisko spowodowane pandemią. W wyniku lockdownów, pracy z domu, ograniczenia kontaktów między ludźmi i ciągłego stresu związanego z chorobą, wiele osób dotyka wypalenie zawodowe, problemy z koncentracją, co przekłada się na niższą efektywność w pracy. Lekarstwem na te bolączki jest przede wszystkim aktywność fizyczna, gdzie świetnie sprawdza się jazda na rowerze. Pracodawcy coraz częściej widzą, że nowy, dodatkowy benefit w postaci wynajmowanego roweru, wspiera pracowników w utrzymaniu zdrowia na właściwym poziomie. KROSS Rental jako lider najmu rowerów, odpowiedział na rosnące zainteresowanie taką usługą wśród pracowników. Zgodnie z przewidywaniami, rok 2022 będzie pod tym względem wyjątkowy.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Plan na ten rok zakłada, że do wynajmu dla firm trafi 10 razy więcej rowerów niż rok temu. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają rowery wraz z pakietem ubezpieczeń, serwisem i akcesoriami. Dzięki temu są spokojni o bezpieczeństwo pracowników, którzy otrzymują kaski czy oświetlenie nie muszą także martwić się o utrzymanie sprzętu, który jest serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta. Pracownicy zaś mogą dojeżdżać do swoich miejsc pracy bez korków, stresu i straty czasu na szukanie miejsca parkingowego. Co więcej, dbają też o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie, także mentalne, co w czasach pandemii ma ogromne znaczenie zarówno dla pracowników jak i właścicieli firm. Istotny jest też fakt, że rower wpisuje się w coraz popularniejszy trend wspólnego dbania o ekologię i środowisko - mówi Bartosz Widomski, Prezes KROSS Rental. 

Rok 2022, podobnie jak 2021, będzie w Polsce rokiem rowerzystów. Producenci oczekują, że będziemy mieć do czynienia z prawdziwym boomem na rowery. Dlatego najlepsi pracodawcy dbający o swoją załogę już teraz podpisują umowy na najem długoterminowy. Dzięki temu mają pewność, że wraz z początkiem wiosny ich pracownicy otrzymają jednoślady. KROSS Rental gwarantuje, że ci, którzy teraz zdecydują się na zawarcie umowy, otrzymają rowery w ustalonym terminie. Firma jako jedyna na rynku, będzie mogła odpowiedzieć na zwiększony popyt, ponieważ w fabryce największego polskiego producenta KROSS, ma zarezerwowane najwyższej jakości rowery.

Przedsiębiorcy mogą wybierać z bardzo bogatej i zróżnicowanej oferty produktów. Najczęściej decydują się na miejskie rowery elektryczne oraz górskie elektryczne i rowery tradycyjne. W ramach umowy zagwarantowane jest finansowanie, serwis sprzętu, można także wybrać pakiet poprawiający bezpieczeństwo - kaski, odblaski i inne akcesoria. 

KROSS Rental działa w całej Polsce, w przyszłości nie wyklucza także obecności na innych rynkach. Firma należy do marki KROSS, największego w kraju producenta rowerów, sprzętu i akcesoriów rowerowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Prepare Media i Komunikacja
http://www.prepare.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »