Firma » Biznes

KROSS uruchamia atrakcyjny system finansowania zakupu rowerów

KROSS uruchamia atrakcyjny system finansowania zakupu rowerów
Zobacz więcej zdjęć »
Rośnie grupa Polaków, którzy przekonują się, że rower może z powodzeniem zastąpić samochód czy komunikację miejską. W odpowiedzi na rosnący popyt na jednoślady, polski producent ułatwia przesiadkę na rower, uruchamiając atrakcyjny system finansowania zakupu roweru.

Aktywność na rowerze to doskonały sposób na zadbanie o zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychiczną całej rodziny. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach. Przesiadka na rower to także sposób na szybko rosnące ceny paliw i wyraz troski o środowisko naturalne. Atrakcyjny program finansowy KROSS dostępny jest w sieci dilerskiej, salonach firmowych KROSS oraz na stronie internetowej producenta. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zakupy rowerów na raty to program finansowy, dzięki któremu można w obecnych czasach o wiele łatwiej zostać właścicielem roweru i cieszyć się codziennymi dojazdami do pracy i szkoły lub weekendowymi wycieczkami. Przy okazji osoby wybierające rower zamiast samochodu, wpisują się w ogólnoświatowy trend dbania o ekologię. Podróżując rowerem można uniknąć przepełnionej komunikacji miejskiej i korków, nie trzeba też martwić się szukaniem wolnego miejsca parkingowego. Jednośladem można łatwo dojechać do pracy, po zakupy, a wieczorem w odwiedziny do przyjaciół. KROSS odpowiada na potrzeby Polaków wysoką dostępnością rowerów oraz przystępną dla każdego ofertą zakupu na raty. 

- U progu nowego sezonu rowerowego nasi klienci mogą już skorzystać z atrakcyjnych ofert ratalnych - mówi Jacek Bugaj, członek zarządu KROSS odpowiedzialny za sprzedaż. System sprzedaży bezgotówkowej wysokiej jakości rowerów wyprodukowanych w Polsce, jest dostępny w ponad 550 sklepach dealerskich, we wszystkich salonach firmowych KROSS oraz w kanale e-commerce. Pracownicy fabryki w Przasnyszu dają z siebie wszystko, aby zaoferować klientom wysoką dostępność rowerów najwyższej jakości - dodaje Jacek Bugaj. 

Polacy na nowo pokochali jednoślady także z powodu rosnącej świadomości, jak istotne jest dbanie o własne zdrowie. Im więcej czasu na rowerze, tym lepsza kondycja, odporność, a także samopoczucie. Jazda na rowerze obniża poziom stresu i wyzwala endorfiny, dzięki czemu czujemy się lepiej, pracujemy i uczymy się wydajniej. Według rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia każdy dorosły człowiek powinien poświęcić na aktywność fizyczną od około dwóch do pięciu godzin tygodniowo. Wiosna to idealny moment na wyrobienie nowych lub utrwalenie dobrych, zdrowych nawyków spędzania czasu na powietrzu, najlepiej na dwóch kółkach.

KROSS, obserwując zapotrzebowanie i zmieniające się trendy, chce wesprzeć swoich klientów. Aby umożliwić przesiadkę na rower jak największej liczbie zainteresowanych, proponuje nowoczesne programy finansowania. Zakupy na raty to praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie chcą nadwyrężać budżetu domowego, a jednocześnie zależy im na nierezygnowaniu z wysokiej jakości i trwałości kupowanych produktów. Rozłożenie spłat w czasie może być także dobrą propozycją dla wszystkich, którzy marzą o nowoczesnym i ekologicznym sprzęcie dla całej rodziny. Zamiana samochodu na rzecz wspólnego czasu na rowerze z najbliższymi, może przynieść oszczędności nie tylko finansowe, lecz także wpłynąć na wzmacnianie więzi rodzinnych.

Przesiadka na rower to także korzyści finansowe. Wybór roweru sprawia, że użytkownicy nie muszą martwić się o rosnące koszty utrzymania samochodu czy galopujące ceny paliwa. A decydując się na ofertę ratalną, wydatek będzie zdecydowanie mniej odczuwalny. Rowerzyści przyczyniają się do redukcji dwutlenku węgla czy tlenków azotu, ale też ograniczenia poziomu hałasu w miastach, co wpływa pozytywnie na komfort życia wszystkich mieszkańców. 

Nowa oferta KROSS będzie promowana przy pomocy kampanii radiowej obejmującej największe grupy radiowe, stacje lokalne i Internet. Na odwiedzających sklepy dealerskie będą czekać liczne materiały promocyjne i informacyjne. Spot radiowy będzie można także usłyszeć w centrach handlowych. 

***

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki, w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, powstają w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. W 2022 do oferty dołączyły także elektryczne rowery cargo, które stanowią zieloną alternatywę dla transportu drogowego. KROSS jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. W zakresie sponsoringu sportowego, firma jest sponsorem tytularnym KROSS ORLEN Cycling Team, jednej z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, znajdującej się w pierwszej szóstce drużyn w rankingu UCI - Elite MTB Team. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Prepare Media i Komunikacja
http://www.prepare.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »