Firma » Biznes

KROSS wspiera młode talenty z klubu kolarskiego, po wycofaniu ze współpracy z marketami sportowymi

KROSS wspiera młode talenty z klubu kolarskiego, po wycofaniu ze współpracy z marketami sportowymi
Zobacz więcej zdjęć »
Rowery dla dzieci, komplety akcesoriów wraz z oświetleniem a także odzież sportowa. W ten sposób KROSS postanowił wesprzeć Nowotarski Klub Kolarski. To ten klub w połowie marca wycofał się ze współpracy z francuską siecią sportową, której sklepy do tej pory działały w Rosji.

KROSS jest sponsorem tytularnym jednej z najlepszych grup kolarskich na świecie - KROSS ORLEN Cycling Team. Gdy tylko pojawiły się informacje o zerwaniu współpracy z francuską siecią sportową, producent rowerów nawiązał kontakt z klubem z Nowego Targu, czego efektem jest ogłoszone dzisiaj wsparcie młodych kolarzy. KROSS od wielu lat inwestuje w młode talenty, a dzięki współpracy z lokalnym klubem, kolejne dzieci będą mogły rozwijać swoje sportowe pasje. KROSS przekaże rowery dla najmłodszych członków klubu oraz komplety akcesoriów (kaski, rękawiczki, skarpety, pompki, torebki podsiodłowe) a także oświetlenie i zestawy odzieży (dresy i koszulki polo). 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


- Sport i emocje są zapisane w naszym DNA. Dlatego KROSS od wielu lat sponsoruje zawodowców, którzy zdobywają najcenniejsze światowe trofea. Wielokrotnie wspieraliśmy także młodych adeptów kolarstwa, przekazywaliśmy rowery do domów dziecka lub, tak jak ostatnio, podopiecznym fundacji opiekującej się dziećmi poległych policjantów. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć lokalny klub kolarski, bo nie chcieliśmy zostawić młodych zawodników w potrzebie. Mamy nadzieję, że sprzęt od KROSS pomoże im w rozwoju kolarskiej pasji i dzięki temu będą mogli sięgać po kolejne zwycięstwa - mówi Iwona Stępniak, Dyrektor Marketingu KROSS.

- Jesteśmy dość młodym klubem, dlatego każda pomoc w rozwój szkolenia młodych adeptów kolarstwa jest na wagę złota. Nowotarski Klub Kolarski jest na początku swojej drogi, jeżeli chodzi o szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego pomoc jaką zaoferowała firma Kross otwiera nam wiele możliwości na przyszłość - mówi Prezes Klubu Marcin Kwiatek. 

 

Jakub Surówka, który od tego roku zajmuje się szkoleniem zawodników dodaje: - Niewątpliwie współpraca z tak dużą marką, jaką jest KROSS, w perspektywie długoletniej pracy na pewno wpłynie bardzo korzystnie na szkolenie młodych zawodników. Pomoc w ubiorze, doborze sprzętu, doposażeniu w akcesoria to duża sprawa, zwłaszcza kiedy ruszamy i możemy już na samym początku pomóc młodym kolarzom.

Nowotarski Klub Kolarski działa od 9 lat, zrzeszając obecnie 111 członków. Zawodnicy klubu mają na swoim koncie zwycięstwa w takich wydarzeniach jak Tour de Pologne Amatorów czy Tatra Road Race oraz miejsca na podium podczas wyścigu szosowego Nowy Targ Road Challenge. Od tego sezonu klub rozwija sekcję dla najmłodszych fanów kolarstwa górskiego. 

***

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki, w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, powstają w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. W 2022 do oferty dołączyły także elektryczne rowery cargo, które stanowią zieloną alternatywę dla transportu drogowego. KROSS jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. W zakresie sponsoringu sportowego, firma jest sponsorem tytularnym KROSS ORLEN Cycling Team, jednej z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, znajdującej się w pierwszej szóstce drużyn w rankingu UCI - Elite MTB Team. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Prepare Media i Komunikacja
http://www.prepare.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »