Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

KRWIOBUS W SWARZĘDZU – oddaj krew dla potrzebujących!

Warto przyjść w najbliższą sobotę 27 marca do ETC Swarzędz i podzielić się tym, co najcenniejsze – krwią dla potrzebujących. Specjalny krwiobus będzie czekał na parkingu centrum handlowego w godzinach 09:00-14:00.

 
Epidemia COVID-19 sprawiła, że liczba krwiodawców znacznie spadła, co stanowi realne zagrożenie  dla wszystkich, którzy wymagają pomocy. Warto więc wziąć sprawy w swoje ręce i wesprzeć Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tym bardziej, że wspomnianej pomocy może potrzebować każdy z nas. 

W sobotę 27 marca w godzinach 9:00-14:00 niemal każdy będzie mógł zrobić dobry uczynek i oddać krew. Co ważne - trzeba być osobą pełnoletnią, która nie przekroczyła 65 roku życia o dobrym stanie zdrowia. Poza tym, na zabieg warto przyjść wypoczętym, po posiłku i odpowiednio nawodnionym. Najlepiej wypić wcześniej 1-1,5 litra płynów. Do krwiobusa należy wziąć też dokument potwierdzający tożsamość zawierający numer PESEL i zdjęcie. 

To naprawdę nie boli, trwa około 5 minut, jest w pełni bezpieczne i może uratować wiele osób! 

„Świąteczna ZBIÓRKA KRWI” organizowana jest przez Leroy Merlin i ETC Swarzędz we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »