Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

KRZYSZTOF SADECKI PATRONEM ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W DROBINIE

KRZYSZTOF SADECKI PATRONEM ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W DROBINIE
Zobacz więcej zdjęć »
Finansista i analityk biznesowy, Krzysztof Sadecki, 10 kwietnia 2017 roku, oficjalnie objął patronatem Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie.

Pragnie wspierać uczniów w rozwijaniu kompetencji zawodowych oraz osobistych, by zapewnić im lepszy start po zakończeniu nauki. W uroczystości wzięli udział m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Drobin oraz przedstawiciele Kuratorium. Krzysztof Sadecki podczas wykładu inauguracyjnego opowiadał młodzieży m.in. o motywacji i pokonywaniu własnych ograniczeń.

Krzysztof Sadecki to polski finansista i analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie tzw. alternatywnych rynków inwestycyjnych. Jest też dziennikarzem, publicystą, autorem cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?” oraz założycielem i redaktorem naczelnym magazynu „Businessman Today”. Współpraca Sadeckiego z ZSP w Drobinie będzie opierała się na udziale uczniów i nauczycieli w licznych kursach oraz szkoleniach organizowanych przy wsparciu spółki Businessman Today, której jest właścicielem. Ich tematyka będzie dotyczyła takich obszarów, jak prowadzenie własnej firmy, technik sprzedaży czy reklamy. Chcąc zapewnić młodzieży lepszy start po skończeniu szkoły w świecie biznesu, Krzysztof Sadecki pomoże szkole nawiązać kontakty z ważnymi postaciami ze świata mediów, biznesu oraz finansów. Dodatkowo weźmie udział w Szkolnych Dniach Przedsiębiorczości, gdzie wystąpi w roli prelegenta demonstrując sposoby myślenia przydatne w rozwiązywaniu problemów, wspierających rozwój oraz utrzymujących założone strategie działania.

- Jestem dumny i bardzo szczęśliwy, że zostałem poproszony o bycie patronem szkoły. Przyszłość polskiej młodzieży jest dla mnie ogromnie ważna, wiem, że za sprawą nawet małej pomocy, mogą wyrosnąć na wspaniałych ludzi, którzy podbiją w przyszłości świat. Sam urodziłem się niedaleko Drobina, dlatego ta miejscowość oraz jej mieszkańcy są szczególnie bliscy mojemu sercu. Postanowiłem wesprzeć szkołę, m.in. wyposażając ją w sprzęt, oprogramowanie oraz pomoce dydaktyczne. Wyróżniający się uczniowi będą również mogli spotkać się z przedstawicielami redakcji czasopisma „Businessman Today” i poznać tajniki pracy dziennikarskiej – opowiada nowy patron, Krzysztof Sadecki.

Na inaugurację patronatu zostali zaproszeni dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Drobin, radni Rady Miejskiej w Drobinie, przedstawiciele organu prowadzącego szkołę, przedstawiciele lokalnych mediów oraz przedsiębiorcy. Uroczystość uświetniły takie osobistości jak: Krzysztof Wiśniewski - Dyrektor Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie, Andrzej Samoraj - Burmistrz Miasta i Gminy Drobin oraz Katarzyna Skrzypczak i Joanna Kranz reprezentujące partnera projektu eTornister, firmę Mobile Box S.A. Podczas uroczystości odbył się również wykład inauguracyjny Krzysztofa Sadeckiego dotyczący szeroko pojętych zagadnień związanych z pokonywaniem własnych ograniczeń i skutecznym osiąganiu zamierzonych celów, który rozpoczął cykl spotkań w ramach partnerstwa wiedzy.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »