Kultura, sztuka » Muzyka

Kuba Jaźwiecki zaśpiewał w Krakowie!

12 lipca w Krakowie odbył się kolejny koncert z serii „ibis. Tu Mieszka Muzyka”. Tym razem na scenie pojawił się Kuba Jaźwiecki – piosenkarz i autor tekstów znany także z programu „Mam talent!”, w którego 4. edycji doszedł do półfinału.

Na swoim koncie ma dziesiątki koncertów w całej Polsce, m.in. jako support gwiazd takich, jak Czesław Śpiewa czy Maciej Maleńczuk.

 To już drugi koncert z serii, który odbył się w jednym z krakowskich hoteli ibis i cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Podniósł on bardzo wysoko poprzeczkę dla tych, którzy w następnych tygodniach będą występować w ramach akcji. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe, oryginalne utwory i charakterystyczny wokal. To wszystko sprawiło, że koncert zapadnie w pamięć na długo wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Muzyczna droga

Kuba Jaźwiecki od wielu lat pisze teksty, komponuje, gra i śpiewa. Przez cztery lata występował zespole Breath & Miracle, a obecnie sprawdza się jako gitarzysta w zespole Julii Pietruchy. Jego muzyka jest zupełnie inna od tego, co można usłyszeć na listach przebojów - lekka, subtelna oraz prosta w swojej złożoności. Agnieszka Chylińska w programie „Mam Talent!” nazwała go „Gwiazdą, że czapki z głów”.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »