Moda » Odzież

Kubenz - nowy najemca modowy w Bonarce

Kubenz - nowy najemca modowy w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
23 lipca (piątek) w krakowskiej Bonarce najnowszy salon z modą męską otworzyła polska marka Kubenz. Salon o pow.121 m kw. mieści się na poziomie 0 i idealnie wpasowuje się w otoczenie renomowanych marek modowych obecnych w centrum.

- Nieustannie dążymy do tego, aby klienci Bonarki mieli jak największy wybór i dostęp do czołowych marek. Uzupełnienie oferty modowej o salon reprezentujący renomowane polskie krawiectwo jest tego wyrazem - mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle.

W nowym salonie klienci kupią garnitury, marynarki, spodnie, kurtki, płaszcze, koszule i akcesoria. Kolekcje marki Kubenz to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie - bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań.

Kubenz to polska marka z długoletnią tradycją krawiecką. Jej historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy w Ełku powstał pierwszy w regionie zakład odzieżowy. Już od blisko trzech dekad w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym powstają ubrania dla mężczyzn ceniących elegancję i najwyższą jakość.

Salon marki Kubenz uzupełnia bardzo szeroką ofertę modową Bonarki. Sektor ten reprezentuje w tym krakowskim centrum, wliczając także marki obuwnicze, około 70 najemców.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot".

Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »