Technologie » Internet

#Kubica i #Lewandowski dołączyli do zespołu Commvault

Commvault na fali wznoszącej. Polski oddział światowego lidera rynku zarządzania danymi rośnie wraz ze swoim znaczeniem w regionie. Do zespołu dołączył inżynier Hubert Kubica oraz radca prawny Jakub Lewandowski.

Wraz z rozwojem polskiego oddziału Commvault, globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do ochrony danych i zarządzania informacją, do zespołu dołączyli kolejni eksperci. Pierwszy z nich to doświadczony inżynier Hubert Kubica. Objął on stanowisko Sales Engineer w regionie EMEA CEE. Jego zadaniem jest wsparcie procesu sprzedaży oraz doradztwo techniczne w wyborze najlepszych rozwiązań klientom oraz partnerom na polskim rynku i w Europie Środkowo-Wschodniej. Hubert ma duże doświadczenie w branży IT, od 2014 roku pracował dla partnerów Commvault, zajmując się przedsprzedażą i wdrożeniami rozwiązań Commvault. W ostatnich latach świadczył usługi konsultingowe w zakresie systemów ochrony danych i wspierał duże projekty wdrożeniowe. Jest pasjonatem technologii z ciekawością i zaangażowaniem obserwującym jej wpływ na rozwój i pozytywne zmiany w biznesie. „Cieszę się z kolejnych wyzwań, jakie czekają mnie w Commvault. Rozwiązania Commvault znam doskonale od wielu lat. Byłem częścią zespołu, który stworzył pierwsze lokalne rozwiązanie appliance na sprzęcie HDS i oprogramowaniu Commvault. Jestem przekonany, że wspólnie z naszymi partnerami znajdziemy rozwiązania jak najlepiej odpowiadające potrzebom klientów i dzisiejszym wyzwaniom oraz zrealizujemy wiele ciekawych, globalnych wdrożeń.”  - powiedział Kubica.

 

Kolejna nowa twarz w polskim oddziale Commvault to Jakub Lewandowski, zajmujący stanowisko Senior Corporate Counsel i Global Data Governance Officer. Jakub jest radcą prawnym i ekspertem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w zakresie prawa własności intelektualnej oraz ochrony informacji prawnie chronionych. Posiada ponad czternastoletnie doświadczenie w sektorze ICT. Pracował dla międzynarodowych dostawców sprzętu, oprogramowania, rozwiązań informatycznych oraz telekomunikacyjnych. Odpowiadał m.in. za przygotowanie i wdrożenie, a następnie nadzór nad realizacją programu zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności RODO oraz regulacjami w zakresie cyberbezpieczeństwa w ponad 20 krajach.  Jest członkiem IAPP (International Association of Privacy Professionals) i posiada certyfikat CIPP/E (Certified Information Privacy Professional/Europe). “Nowe regulacje dot. ochrony danych i cyberbezpieczeństwa (m.in. RODO i Dyrektywa NIS) dołożyły kolejny poziom komplikacji w procesie zarządzania danymi. Konieczność zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami staje się nie lada wyzwaniem. Rozwiązania Commvault wkomponowują się w proces zarządzania ryzykami związanym z przetwarzaniem danych naszych Klientów, zapewniając odpowiedni stopień bezpieczeństwa i - co równie istotne - możliwość wykazania zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.” - powiedział Lewandowski.

 

Commvault od początku obecności w Polsce rejestruje sukcesywny wzrost swojej pozycji. Wraz z autorytetem firmy na polskim rynku rośnie znaczenie polskiego oddziału firmy w europejskich strukturach producenta z Tinton Falls. EMEA to dla amerykańskiego koncernu bardzo ważny strategicznie region, a Polska stanowi jeden z jego głównych filarów. Największą siłą Commvault są ludzie, zatrudniając kolejnych ekspertów firma liczy na dalszy rozwój i kolejnych zadowolonych klientów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »