Dom » Wnętrza

Kuchenne baterie Ideal Standard

Kuchenne baterie Ideal Standard
Zobacz więcej zdjęć »
Ideal Standard to renomowana marka wyposażenia łazienek. Firma jest również producentem wysokiej jakości armatury kuchennej, oszczędzającej wodę i energię.
Dzięki pięknie zaprojektowanym kolekcjom armatury kuchennej klienci Ideal Standard mogą cieszyć się wszystkimi zaletami nowoczesnych baterii również w swoich kuchniach. Innowacje producenta w dziedzinie oszczędzania wody i energii stosowane w armaturze łazienkowej mają zastosowanie również w bateriach kuchennych. Głowice typu CLICK, obrotowa wylewka, ograniczniki przepływu zmniejszające ilość wody wypływającej z baterii to rozwiązania podnoszące codzienny komfort korzystania z baterii i oszczędzające wodę.
Klienci Ideal Standard mają do dyspozycji gamę armatury stojącej, ściennej, jednouchwytowej oraz z wyciąganą z wylewki funkcjonalną słuchawką. W sumie jest to 7 kolekcji baterii, czyli ponad 40 modeli, zróżnicowanych pod kątem wymiarów, kształtu i funkcjonalności.

Nowością w ofercie armatury kuchennej Ideal Standard jest kolekcja CERALOOK. W linii dostępnych jest 8 modeli armatury stojącej, jednouchwytowej. Baterie zostały wyposażone we wszystkie funkcjonalne nowinki technologiczne stworzone przez Ideal Standard. Najważniejsze z nich to: głowice CLICK z ogranicznikiem przepływu wody oraz technologia Blue Start® (w pozycji uchwytu na wprost następuje wypływ wody zimnej). Jest tu również System Easy-Fix do montażu z pierścieniem centrującym i uszczelniającym.
W przypadku baterii Ceralook producent zadbał nie tylko o znakomitą technologię, ale również o design. Baterie mają klasycznie eleganckie linie oraz smukły kształt zgodny z obecnymi trendami.

Inną kolekcją kuchenną Ideal Standard na którą warto zwrócić uwagę jest RETTA, zaprojektowana przez Studio Artefakt. Wśród 8 modeli jednouchwytowej stojącej armatury znajdują się baterie o różnej wysokości korpusu i różnej długości wylewki. Są tu modele tradycyjne oraz z wyciąganą wylewką.
Z niestandardowym modeli w kolekcji Retta można znaleźć m.in. szybkodemontowalną baterię podokienną. Osoby, które dużo gotują z pewnością docenią wersję Retty z obracaną i wyciąganą wylewką, która na dodatek ma też dwufunkcyjną słuchawkę oraz 1,5-metrowy wąż. W serii dostępna jest także bateria niskociśnieniowa z obracaną wylewką i ukrytym areatorem typu Cache.
Wszystkie baterie z kolekcji Retta wyposażone są w nowoczesną głowicę 47 mm CLICK z funkcją ECO i ogranicznikiem temperatury wody oraz ułatwiający montaż system Easy-Fix.

Wybierając armaturę kuchenną Ideal Standard klient może być pewny, że otrzymuje produkt o wysokich standardach jakości i funkcjonalności. Użyte przez producenta materiały i rozwiązania zapewniają efektywne i długie działanie baterii. Pozwalają też użytkownikowi na kontrolę zużycia wody.

Więcej informacji: www.idealstandard.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »