Dom » Wnętrza

Kuchnia pełna słońca – Como Shower Window Villeroy & Boch

Kuchnia pełna słońca – Como Shower Window Villeroy & Boch
Zobacz więcej zdjęć »
Marzy Ci się gotowanie i jedzenie w promieniach słońca? Teraz możesz mieć okno otwarte na ogród, podwórko albo przyjemny, letni gwar ulicy, niezależnie od rozmiaru i sposobu urządzenia kuchni.

Składana bateria Villeroy & Boch Como Shower Window w żaden sposób nie ogranicza możliwości otwierania okna. Wpuść lato do środka!

 

Składana bateria Villeroy & Boch Como Shower Window, została zaprojektowana specjalnie dla zlewozmywaków montowanych przy oknie – nie ogranicza jego otwierania. W każdej chwili można ją unieść lekko do góry i położyć na boku. Powrót do stanu wyjściowego również zajmuje sekundę – nie potrzebne są żadne narzędzia.

 

Brzmi prosto? W rzeczywistości jest jeszcze prostsze! Jeżeli cenisz sobie wygodę
i funkcjonalność, a jednocześnie chcesz by Twoja kuchnia była pełna życia i jasna – nie rezygnuj z dużych okien. Nie z powodu nieugiętej baterii!

 

Como Shower Window wygląda dokładnie tak samo jak bateria Como Shower w tradycyjnym wydaniu. Razem tworzą serię, w której każdy znajdzie armaturę odpowiednią dla swojej kuchni. Proste, jednouchwytowe baterie – wszystkie z wykończeniem ze stali szlachetnej, pasują do wielu rodzajów zlewozmywaków
i różnorodnych aranżacji kuchennych.
Wyciągana wylewka ułatwia m.in. mycie i płukanie owoców oraz dużych naczyń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »