Dom » Wnętrza

Kuchnia w męskim wydaniu

Kuchnia w męskim wydaniu
Zobacz więcej zdjęć »
W tym wnętrzu panuje estetyczna dyscyplina. Główną rolę grają tu odcienie ciemnej szarości i czerń, które przełamuje ciepło dębowego forniru. W taki sam sposób wykończona została również kuchnia marki ZAJC.

Wnętrze tego apartamentu jest niezwykle uporządkowaną przestrzenią. Każdy metr kwadratowy został starannie wykończony a element wyposażenia dokładnie wybrany. Po przekroczeniu progu mieszkania trafiamy do strefy dziennej stanowiącej otwarty plan. Przestronne pomieszczenie łączy w sobie kilka funkcji. Znajdziemy tu część wypoczynkową z wygodną sofą i ścianą telewizyjną, część jadalnianą z wygodnym, dużym stołem dla sześciu osób, a także kuchnię, harmonijnie wtapiającą się w całą aranżację. Poszczególne strefy funkcjonalnie i estetycznie przechodzą jedna w drugą. To tutaj koncentruje się życie domowników i przyjmowani są gości. 

Wnętrze spaja wysublimowany minimalizm i staranne wykończenie najwyższej jakości materiałami, które zastosowano również w zabudowie kuchennej. Wysokie szafy pokryte zostały fornirem dębowym, co nadało kuchni salonowego charakteru. Natomiast wyspa jest neutralnym elementem. Blat wykonany jest z materiału Lapitec w kolorze antracytowym, do którego dobrano kolor matowego lakieru na frontach. Indywidulanie zaprojektowana kompozycja kuchenna powstała na bazie modelu Z1 marki ZAJC. Jej minimalistyczny charakter koresponduje z wnętrzem apartamentu autorstwa pracowniPulva prowadzonej przez Adama Pulwickiego. www.zajc.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michalnowicki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »