Firma » Biznes

Kuehne + Nagel otwiera we włoskiej Weronie nowoczesny magazyn wina i napojów spirytusowych

Kuehne + Nagel otworzyło nowy magazyn o powierzchni 27 000 m2 w mieście Oppeano, we włoskiej prowincji Werona.

Obiekt jest umiejscowiony tak, aby obsługiwać porty w Trieście i w Wenecji. Dzięki strategicznej lokalizacji w pobliżu miasta Werona dostępne są szybkie i efektywne kosztowo połączenia kolejowe z rynkiem europejskim.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Horst Mueller, globalny prezes ds. rozwiązania VinLog, komentuje: „Nasz nowo otwarty magazyn wspiera włoski przemysł w zakresie magazynowania, pakowania, etykietowania i konsolidacji produktów winiarskich i spirytusowych na potrzeby eksportu drogą morską i drogową. Magazyn w Weronie jest bezpośrednim połączeniem między producentami a importerami. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wykorzystaniu innowacyjnych technologii znacznie usprawnia zarządzanie zamówieniami i zapasami. Dzięki otwarciu nowego magazynu zapewniamy dużą pojemność magazynową, która szczególnie teraz jest potrzebna, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez epidemię COVID-19.

Obiekt jest dostosowany do produkcji wina i napojów spirytusowych w temperaturze kontrolowanej oraz jest objęty całkowitą kontrolą celną. Ponadto oferuje szereg usług o wartości dodanej. System zarządzania zamówieniami i zapasami w czasie rzeczywistym jest dostosowany do potrzeb rozwiązania VinLog i umożliwia wszystkim stronom w łańcuchu dostaw monitorowanie procesów, optymalizację produkcji i poziomów dostaw zgodnie z popytem.

Dzięki nowo otwartemu obiektowi, VinLog dąży do optymalizacji wszelkich procesów oraz do skrócenia czasu transportu w kierunku głównych rynków, takich jak Ameryka Północna i Azja. „Zaangażowanie zespołu VinLog polega na połączeniu specjalistycznej wiedzy i nowoczesnej infrastruktury oraz na zbliżeniu do siebie obsługiwanych przez nas społeczności winiarskich. Aktualnie analizujemy kolejne lokalizacje w głównych krajach pochodzenia oraz importu wina i napojów spirytusowych”, podsumowuje Horst Mueller.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »