Firma » Biznes

Kuehne + Nagel umożliwia online wycenę i zabukowanie drobnicowego transportu morskiego

Kuehne + Nagel umożliwia online wycenę i zabukowanie drobnicowego transportu morskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Po wprowadzeniu rozwiązania KN FreightNet w spedycji lotniczej w 2014 r., Kuehne + Nagel rozszerza zakres systemu do wyceny i zlecania transportów o usługi konteneryzowanej drobnicy morskiej (LCL) od drzwi do drzwi.

Ładunki drobnicowe - LCL są ważnym produktem spedycji morskiej Kuehne + Nagel. Dzięki globalnej, dobrze rozbudowanej sieci klienci Kuehne + Nagel mogą korzystać z wydajnych i optymalnych procesów transportowych oraz krótkich czasów dostaw.

Uzyskanie wyceny kosztów transportu i złożenie zlecenia spedycyjnego było często procesem długotrwałym, który mógł powodować opóźnienia. Poprzez wykorzystanie narzędzia KN FreightNet, klienci mogą uzyskać wycenę online w eksporcie i imporcie ładunków w zaledwie kilka sekund i złożyć zamówienie szybciej, niż kiedykolwiek. Nie jest również wymagana wcześniejsza rejestracja, gdyż dostęp do platformy może mieć każdy.

Wycena bazuje na podaniu kilku prostych danych, takich jak miejsce odbioru, adres dostarczenia towaru, waga i ilość. Użytkownicy otrzymują wycenę przesyłki, obejmującą opłaty dodatkowe ,
oraz informację o planowanym czasie dostawy. Na tym etapie można dokonać zamówienia transportu bądź zachować ofertę, która będzie ważna przez kolejne 30 dni.

Użytkownicy mogą również sprawdzić drogę przesyłki na każdym etapie transportowym, wykorzystując do tego aplikację KNLogin na iPhone.

Otto Schacht, Executive Vice President Spedycji Morskiej, powiedział: „Jesteśmy dumni, że jesteśmy pionierami w naszej branży i oferujemy klientom drobnicy morskiej LCL wycenę i zamówienie transportu w tak dogodny dla nich sposób. Szybkość i prostota KN FreightNet dla ładunków drobnicowych jest kluczowym elementem innowacyjności tego rozwiązania. Nawet najbardziej zaawansowane transporty od drzwi do drzwi mogą zostać wycenione w kilka sekund.”

Rozwiązania KN FreightNet są obecnie globalnie dostępne pod adresem www.knfreightnet.com/lcl/

Podobne rozwiązanie KN FreightNet dla spedycji drogowej zostanie udostępnione wkrótce.

  

O Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 66 000 pracowników w ponad 1000 lokalizacjach i w ponad 100 krajach, dzięki czemu jest jednym z wiodących przedsiębiorstw logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej z frachtem morskim, lotniczym, logistyką kontraktową, a także działalności lądowej, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych. Więcej informacji na stronie: http://www.kuehne-nagel.com

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »