Firma » Biznes

Kuehne+Nagel usprawnia strukturę organizacyjną

Kuehne+Nagel usprawnia strukturę organizacyjną
Zobacz więcej zdjęć »
Zarząd Kuehne+Nagel International AG zatwierdził nową bezpośrednią sprawozdawczość dla organizacji krajowych. Wprowadzona zmiana wyznacza kierunek dalszego wzrostu wydajności i rentowności.

Poprzez uproszczenie obowiązków, nowa struktura umożliwi jednostkom biznesowym i funkcjonalnym Kuehne+Nagel dostosowanie strategii do szybko zmieniających się warunków rynkowych i jeszcze szybsze realizowanie podjętych decyzji biznesowych. Pozwoli to również zapewnić większą globalną spójność, a także bliskość do klienta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Historycznie ukształtowana struktura regionalna zostanie zlikwidowana, a odpowiedzialność odpowiednio zintegrowana z funkcjami Grupy Kuehne+Nagel. Menedżerowie klastrów i krajów będą podlegać bezpośrednio Zarządowi Kuehne+Nagel International AG.

Dr Joerg Wolle, Prezes Kuehne+Nagel International AG, skomentował: "Wraz z rezygnacją z regionalnych szczebli zarządzania, Grupa Kuehne+Nagel usprawnia swoją strukturę organizacyjną i kreuje warunki do dalszego wzrostu wydajności, aby móc działać jeszcze szybciej i elastyczniej w coraz bardziej dynamicznym środowisku globalnego handlu”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »