Firma » Biznes

Kuehne+Nagel wraz z brytyjską firmą UK Greetings neutralizują emisje dwutlenku węgla

Kuehne+Nagel ustanowiło ambitne cele w zakresie neutralizacji wpływu łańcuchów dostaw na klimat i z przyjemnością ogłasza, że UK Greetings jest pierwszą firmą w Wielkiej Brytanii, która przystąpiła do programu Net Zero Carbon. UK Greetings to wydawca kart okolicznościowych i opakowań na prezenty.

W ramach programu Net Zero Carbon, Kuehne+Nagel oferuje firmie UK Greetings kompletne rozwiązanie pozwalające zneutralizować emisje CO2. Wybierając przyjazne dla klimatu opcje transportowe i kompensując pozostałe emisje certyfikatami CO2, logistyka UK Greetings stała się całkowicie neutralna dla klimatu. Kuehne+Nagel dba o cały proces i zapewnia płynną koordynację łańcucha dostaw.

Wydatki konsumpcyjne w Wielkiej Brytanii osiągnęły rekordową wartość, a 43% brytyjskich konsumentów chętniej wybiera marki, które wspierają cele środowiskowe (Deloitte UK, 2020). Bardziej niż kiedykolwiek przejmują się oni wpływem swoim zakupów na środowisko, a dla firm, które chcą podkreślić swoje proekologiczne działania, neutralny dla klimatu łańcuch dostaw może być istotnym wyróżnikiem na rynku. Program Net Zero Carbon oznacza, że ​​zarówno firma Kuehne+Nagel, jak i jej Klienci są w stanie spełnić oczekiwania, w tym przypadku, brytyjskich konsumentów.

Kuehne+Nagel za pośrednictwem programu Net Zero Carbon ustanowiło ambitne cele środowiskowe: do końca 2020 roku zneutralizuje bezpośrednie emisje dwutlenku węgla (w zakresie poziomów 1 i 2 protokołu w sprawie emisji gazów cieplarnianych), a do 2030 r. rozszerzy to na logistykę swoich dostawców, takich jak linie lotnicze, linie żeglugowe i firmy przewozowe (zakres 3).

Richard Wilkinson, dyrektor operacyjny UK Greetings Ltd, powiedział: „Firmy mają do odegrania niezwykle ważną rolę w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości. UK Greetings aktywnie wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDG), które koncentrują się na przekształceniu naszego świata poprzez wyeliminowanie ubóstwa i nierówności, ochronę planety oraz zapewnienie godnego życia dla wszystkich mieszkańców świata. W obliczu kryzysu klimatycznego, firma UK Greetings dokłada wszelkich starań, aby zmniejszyć emisje dwutlenku węgla z transportu, jednocześnie starając się zwiększyć produkcję w Wielkiej Brytanii. Cieszymy się, że dołączyliśmy do programu Net Zero Carbon, który zrównoważy nasze pozostałe emisje CO2 związane z importem naszych produktów.”

Matt Laflin, dyrektor logistyki morskiej w brytyjskim oddziale Kuehne+Nagel, powiedział: „Minął niespełna rok od wprowadzenia programu Net Zero Carbon, a już staje się on coraz bardziej popularny wśród naszych międzynarodowych Klientów. Cieszymy się, że możemy wesprzeć UK Greetings w oferowaniu brytyjskim konsumentom rozwiązań neutralnych dla klimatu i że naszymi działaniami wspomagamy realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju, projektując neutralny pod względem emisji CO2 łańcuch dostaw.”Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »