Motoryzacja » Transport

Kuehne + Nagel wspiera pracowników służby zdrowia i transportuje napoje z dodatkiem witamin „Dla boh

W wyniku akcji zainicjowanej przez Grupę Żywiec i jej partnerów, Kuehne + Nagel w ciągu niespełna tygodnia rozdystrybuowało ponad 150 palet napojów „Dla bohaterów naszego Ż” do blisko 100 szpitali na terenie Polski.

W sytuacjach kryzysowych współpraca jest konieczna zarówno do walki z pandemią, jak i do pomocy tym, którzy na co dzień, na pierwszej linii frontu, ryzykują własnym życiem dla dobra innych. Obserwując każdego dnia pełną poświęceń pracę wszystkich pracowników służby zdrowia, Kuehne + Nagel zdecydowało się wyrazić im najwyższe uznanie i bez wahania wsparło akcję Grupy Żywiec. Zadaniem firmy była dystrybucja napojów z dodatkiem witamin do szpitali zlokalizowanych na terenie kraju.

Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce, komentuje „Gdy Grupa Żywiec zwróciła się do nas z pytaniem czy pomożemy w dystrybucji specjalnie przygotowanych napojów dla personelu medycznego, nie wahaliśmy się ani chwili. W ciągu niemal tygodnia odebraliśmy z Warki ponad 150 palet z napojami i rozwieźliśmy je do blisko 100 placówek medycznych. Szybkie działanie i skoncentrowanie sił powiodło się - dowieźliśmy pełne palety szklanych butelek napojów Dla bohaterów naszego Ż. W ten sposób, razem z Grupą Żywiec i innymi firmami zaangażowanymi w akcję, chcieliśmy podziękować wszystkim tym, którzy dbają o nasze zdrowie".

„Dla bohaterów naszego Ż" to napój bezalkoholowy, do którego zostały dodane witaminy wspomagające organizm w długotrwałym wysiłku. Nie jest on oznakowany żadną marką i powstał wyłącznie na potrzeby akcji. „Dla bohaterów naszego Ż" jest efektem współpracy Grupy Żywiec, Kuehne + Nagel oraz innych dostawców, którzy na zasadach non profit wsparli akcję: Owens Illinois, Werner Kenkel, Can Pack Metal Closures, Drukarnia Pegwan oraz Chespa.

Kuehne + Nagel aktywnie angażuje się w działania mające na celu niesienie pomocy. Najczęściej pomoc ta związana jest z organizacją priorytetowych transportów dla produktów niezbędnych do walki z COVID-19. Firma codziennie aktualizuje informacje dotyczące wpływu sytuacji pandemicznej na globalne łańcuchy dostaw. Dzięki temu, logistycy na całym świecie mogą na bieżąco monitorować sytuacje oraz podejmować decyzje biznesowe w oparciu o rzetelne źródło wiedzy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »