Motoryzacja » Transport

Kuehne + Nagel wyposaża nowe pojazdy w funkcję asystenta skrętu

Kuehne + Nagel optymalizuje swoją flotę pojazdów ciężarowych w celu redukcji emisji spalin i maksymalizacji bezpieczeństwa na drogach.

W przyszłości, przedsiębiorstwo zakupi wyłącznie modele wyposażone w funkcję asystenta skrętu. Pierwsze trzysta pięćdziesiąt pojazdów trafi do Niemiec i Francji. Wykorzystywane pojazdy spełniają wszelkie obostrzenia dotyczące zużycia paliwa i emisji spalin. 

Kuehne + Nagel, wybrało rozwiązania kilku producentów i intensywnie je testuje, aby zdobyć doświadczenie w użytkowaniu różnych systemów. Przykładami rozwiązań technicznych, które są implementowane w funkcję asystenta skrętu są systemy optyczne, radarowe i ultradźwiękowe.

„Bezpieczeństwo drogowe jest strategicznym celem firmy w drodze do zrównoważonego rozwoju. Korzystając z kilku systemów oferowanych przez różnych producentów zwiększamy swoje doświadczenia i wiedzę. Mając możliwość porównania, możemy pracować nad poprawą bezpieczeństwa drogowego naszej floty i skutecznie ją optymalizować. Samochody ciężarowe są wysokowydajnymi środkami transportu. Świadomie wybieramy niskoemisyjne i energooszczędne pojazdy, chcąc wpłynąć na ich większą, globalną akceptację na rynku przewozowym." - Uwe Hött, zastępca dyrektora spedycji drogowej w Kuehne + Nagel.

Zakup nowych ciągników siodłowych umacnia pozycję firmy na dwóch ważnych europejskich rynkach - francuskim i niemieckim.

„Chcąc oferować Klientom najlepszą możliwą obsługę, koncentrujemy się na zwiększaniu naszych zasobów o pojazdy najnowszej generacji. Nadal inwestujemy w rozbudowę floty naczep dostosowanych do obsługi logistycznej sektora farmaceutycznego. Francja i Niemcy to strategiczne rynki, które stymulują naszą działalność w zakresie transportu drogowego. Nabycie trzystu pięćdziesięciu pojazdów silnikowych w tym roku umacnia naszą pozycję tam, gdzie transport drogowy ma największy potencjał", skomentował Hött.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »