Firma » Biznes

Kultowy New Balance otwiera salon w NoVa Park

Kultowy New Balance otwiera salon w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Pod koniec lutego w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie salonu firmy New Balance, oferującego obuwie, odzież i akcesoria sportowe. To pierwszy salon marki w województwie lubuskim.

New Balance to amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Cechą charakterystyczną obuwia New Balance, wyróżniającą je spośród produktów oferowanych przez inne marki, jest różnorodność jego profili oraz szerokości. New Balance to kompleksowa oferta obuwia i odzieży runningowej, outdoorowej, life stylowej, obuwia męskiego, damskiego i dziecięcego, jak również akcesoriów sportowych.

„Ciąg dalszy nowych otwarć w NoVa Park. Tym razem do grona naszych najemców dołączyła kultowa marka New Balance. To pierwszy sklep tej firmy w województwie lubuskim, tym bardziej cieszy nas, że New Balance zdecydował się na prowadzenie biznesu w regionie właśnie w naszym centrum handlowym” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Salon New Balance o powierzchni blisko 110 m2 jest zlokalizowany na pierwszym piętrze, obok Media Expert i sklepu CIPO&BAXX.

Od początku 2016 roku w NoVa Park otworzyły się już następujące lokale: salony Pull&Bear i Sizeer, Time Trend, restauracja Sphinx oraz Cukiernia Kandulski. W kwietniu do grona najemców NoVa Park dołączą kolejne marki.

W efekcie otwarcia salonów New Balance i Sizeer klienci NoVa Park mają dostęp do jeszcze bogatszej oferty sportowej. Wielbiciele sportu i rekreacji, oprócz salonów New Balance i Sizeer, mogą robić zakupy m.in. w sklepach Intersport, City Sport, 4F czy sklepie klubowym Stali Gorzów. Na terenie NoVa Park działa także klub fitness Jatomi Fitness.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »