Kultura, sztuka » Kultura

Kulturalna propozycja dla najmłodszych w Galerii Bronowice

Kulturalna propozycja dla najmłodszych w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Bronowice po raz kolejny przygotowała interesującą propozycję dla najmłodszych. Już w najbliższy weekend, 27 – 28 października, centrum handlowe zaprasza na bajkowy seans z „Rodziną Pytalskich” i przedstawienie teatralne „Kozucha Kłamczucha”.

KINO

Bajka „Rodzina Pytalskich”, która nie tylko bawi ale również uczy, opowiada o przygodach małego chłopca Wiktora. Podczas seansu najmłodsi będą mieli okazję poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, m.in. Po co jest nam sen? Co to jest dziura ozonowa? Jak powstaje pustynia? Skąd biorą się motyle? Bajka emitowana będzie w sobotę, 27 października, w godzinach 10.00, 11.00 oraz 12.00 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii Bronowice. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 290 06 46.

TEATR

Kolejna propozycja skierowana jest do miłośników przedstawień teatralnych. Spektakl „Kozucha Kłamczucha” to poruszająca bajka o niesfornej kózce, która dla zabawy i swojej wygody bez przerwy kłamie. Ze sztuki wypływa jednak cenny morał uczący prawdomówności, umiejętności wybaczania i prawdziwej przyjaźni. Spektakl teatralny odbędzie się w niedzielę, 28 października, dwukrotnie - o godzinie 14:00 oraz 18:00 nieopodal Restauracji Polakowski, na poziomie +1 Galerii Bronowice. Potrwa około 40 minut.

WARSZTATY 

Pomiędzy niedzielnymi spektaklami na najmłodszych czekać będą warsztaty tematyczne pt. „Zrób to sam”. W programie m.in.: tworzenie wazonów, robienie gniotków, bransoletek, przyborników na biurko, projektowanie własnej koszulki, a także zabawy z chustą. Nie zabraknie również wielu konkursów z nagrodami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »