Gospodarka » Żywność

Kup, chrup i baw się! – promocja marki Familijne

Kup, chrup i baw się! – promocja marki Familijne
Zobacz więcej zdjęć »
Najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek organizuje specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. Promocja Kup, chrup i baw się! potrwa od 19 maja do 1 czerwca br.

Pierwszy czerwca to dzień, na który wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Z okazji Dnia Dziecka marka Familijne organizuje specjalną promocję Kup, chrup i baw się!, oferując najmłodszym konsumentom, uwielbiane przez nich słodycze i zabawę.

 

Każdy, kto dokona zakupu 2 opakowań cienkich i delikatnych Familijnych wafelków Mlecznych, otrzyma puzzle z wyjątkowym obrazkiem. Układanki są dostępne z 3 różnymi historyjkami, które umożliwiają stworzenie ciekawej kolekcji lub wymianę z rówieśnikami.

 

Promocję Kup, chrup i baw się! skierowano do wybranych sklepów w kanale tradycyjnym, nowoczesnym oraz polskich sieci handlowych. Nagrody można odbierać w kasie sklepu lub punkcie obsługi klienta.

Oferta ma charakter limitowany i potrwa od 19 maja do 1 czerwca br. lub wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jutrzenka Colian
http://www.jutrzenka.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »