Firma » Biznes

"Kup na raty w internecie! Leć z Żaglem do Dubaju" - wystartował konkurs Żagiel S.A. dla klientów e-

"Kup na raty w internecie! Leć z Żaglem do Dubaju" - wystartował konkurs Żagiel S.A. dla klientów e-
Zobacz więcej zdjęć »
Wystartował konkurs dla klientów ponad 2 tys. sklepów internetowych współpracujących z Żagiel SA. Na dokonujących zakupów na raty w internecie czeka 15 atrakcyjnych nagród; 6-dniowa wycieczka do Dubaju, tablet Samsung Galaxy, voucher do hotelu SPA oraz bony zakupowe Sodexho.
Żagiel S.A., lider rynku rat przez internet, przygotował konkurs dla klientów korzystających z zakupów ratalnych we współpracujących z firmą e-sklepach. Konkurs ma na celu promocję zakupów internetowych oraz zapewnienie klientom dobrej zabawy.

Jak wygrać nagrody w konkursie Żagiel SA?

1. Do 31 października 2012 r. należy kupić dowolny towar lub usługę na raty (w systemie e-Raty) w jednym z ponad 2 tys. sklepów internetowych współpracujących z Żagiel S.A.
2. Po dokonaniu zakupu trzeba przesłać na adres konkursdubaj@zagiel.com.pl email z odpowiedzią na hasło konkursowe „Dlaczego warto korzystać z zakupów ratalnych przez internet w systemie Żagiel?" oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Do odpowiedzi na pytanie konkursowe można (to nie jest obowiązkowe) dołączyć własnoręcznie zrobione zdjęcie produktu/usługi zakupionych na raty.

Po zakończeniu konkursu Komisja Konkursowa dokona wyboru 15 najciekawszych odpowiedzi. Autor najlepszej odpowiedzi otrzyma zaproszenie na 6-dniową wycieczkę do Dubaju dla 2 osób. Pozostałe nagrody, tj. tablet Samusung Galaxy Tab 7.0 Plus, voucher na pobyt w hotelu SPA (wartość 500 zł) oraz 12 bonów zakupowych Sodexho (wartość 200 zł każdy), przypadną autorom, którzy zajmą kolejne miejsca w konkursie.

Jak poznać współpracujące z Żagiel S.A. sklepy internetowe?

Lista sklepów internetowych współpracujących z Żagiel wraz z adresami ich stron www oraz wyszukiwarką jest dostępna na stronie http://www.zagiel.com.pl/raty_przez_internet.html?p=1
Sklepy biorące udział w konkursie „Kup na raty! Leć z Żaglem do Dubaju!" można rozpoznać po charakterystycznych banerach z wielbłądem, jakie pojawiły się na ich stronach internetowych!

Gdzie można znaleźć więcej informacje o konkursie?

Szczegółowe informacje znajdują się w specjalnej zakładce na stronie internetowej http://www.zagiel.com.pl/konkursdubaj.html . Wszelkie pytania klienci mogą kierować
na adres konkursdubaj@zagiel.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JLipski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »