Dom » Budownictwo

Kup system ociepleń firmy Baumit i odbierz premię 2 000 zł!

Kup system ociepleń firmy Baumit i odbierz premię 2 000 zł!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Baumit, lider wśród producentów materiałów budowlanych, przygotowała promocję cenową dla swoich klientów. „Baumit Premia 2011” umożliwia zakup kompletnego systemu dociepleniowego Baumit Open® lub Baumit Star w specjalnej, obniżonej aż o 2 000 zł cenie!
Promocja cenowa „Baumit Premia 2011" rozpoczęła się 6 czerwca 2011 roku i potrwa do końca października lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów. Oferta ta skierowana jest do inwestorów, którzy planują zakup kompletnego systemu ociepleń Baumit Open® lub Baumit Star na minimum 200 m2. Przed zakupem materiałów do termoizolacji uczestnik promocji powinien zarejestrować się na stronie internetowej organizatora www.baumitpremia.com poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po potwierdzeniu rejestracji, przedstawiciel handlowy firmy Baumit skontaktuje się z klientem oraz przekaże informacje o najbliższym punkcie handlowym, w którym można dokonać transakcji. Następnie inwestor składa zamówienie i kupuje kompletny system objęty promocją. Aby otrzymać premię, uczestnik zobowiązany jest do przesłania zakupowej faktury VAT do siedziby organizatora - firmy Baumit za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty e-mail lub faksem. Po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu dowodu zakupu, firma Baumit wystawi kontrahentowi „Certyfikat Baumit Premia 2011". Po odebraniu tego dokumentu wystarczy zgłosić się z nim oraz z oryginałem faktury do partnera handlowego, u którego został zakupiony system dociepleniowy, a ten wystawi fakturę korygującą na kwotę 2 000 zł i zwróci różnicę - Premię Baumit 2 000 zł. Warto jednak pamiętać, że „Baumit Premia 2011" udzielana jest jednorazowo na jeden obiekt budowlany, na elewację, którego uczestnik promocji kupił kompletny system dociepleniowy na powierzchnie minimum 200 m2 - niezależnie od tego, czy powierzchnia fasady była wielokrotnością powierzchni minimalnej.
Podczas prac związanych z termoizolacją budynku nie warto oszczędzać na zakupie materiałów. Należy pamiętać, że tylko kompletny system ociepleń daje gwarancję kompatybilności materiałów i spełnia wymogi przed nim stawiane.

Więcej informacji i regulamin promocji na: www.baumitpremia.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »