Dom » Nieruchomość

Kupno mieszkań pod wynajem

Kupno mieszkań pod wynajem
Zobacz więcej zdjęć »
Jednym z bardziej popularnych metod inwestowania nadwyżek finansowych jest w Polsce kupowanie mieszkań pod wynajem. Pojawia się pytanie, czy jest to bardzo opłacalne rozwiązanie dostępne dla każdego z nas, czy raczej coś na co pozwolić mogą sobie nieliczni?

 Inwestowanie w nieruchomości ma swoje zalety. Przede wszystkim zyskujemy namacalny i materialny wynik naszej inwestycji w postaci nabytej nieruchomości, którą możemy wynająć z korzyścią finansową, lub przepisać naszym dzieciom po osiągnięciu przez nie pełnoletności. Kiedy otwieramy konto oszczędnościowe w banku lub wybieramy inne rozwiązanie, takie jak na przykład lokata lub fundusz inwestycyjny, stajemy się automatycznie niejako uzależnieni od instytucji finansowej obsługującej wybraną przez nas usługę. Jeśli zainwestujemy w nieruchomości, możemy być pewni, że powodzenie lub porażka naszej inwestycji zależy głównie od nas samych. Jednakże, musimy także być przygotowani na duży wydatek – zgromadzenie kapitału, który mogłby posłużyć do kupna nieruchomości za gotówkę może być trudne. Zawsze możemy jednak rozważyć kredyt hipoteczny – zaciągnięcie takiego kredytu może pomóc nam rozpocząć naszą przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. https://firmypolskie.pl/kategorie/NieruchomosciRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

polskiefirmy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Festiwal Gier Planszowych w Empik Kazimierz, 29-30.09, godz. 12:-18:00, Kraków
Nela Mała Reporterka W Empik Kazimierz, 29.09.2018, Kraków, ul. Podgórska 34
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116022 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )