Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kuracje z komórkami macierzystymi MIC-1 trafiły do sprzedaży

Kuracje z komórkami macierzystymi MIC-1 trafiły do sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Po głośnej kampanii premierowej, pierwsze na świecie produkty wykorzystujące właściwości komórek macierzystych MIC-1 trafiły do sprzedaży. Od dziś w atelier sprzedażowym na stronie marki Revitacell można kupić trzy intensywnie regenerujące kuracje.

O debiucie kuracji Revitacell informowaliśmy już na przełomie czerwca i lipca. Wtedy bowiem nowa, polska marka biodermokosmetyczna poszukiwała grona 123 internautów, którzy w ramach kampanii premierowej na Facebooku otrzymali bezpłatnie wybrane produkty. Teraz marka otwiera swoje internetowe atelier sprzedażowe, w którym w promocyjnych cenach można kupić trzy kuracje:

· Revitacell Stem Cells Face Therapy – przeznaczoną do pielęgnacji twarzy,

·   Revitacell Stem Cells Hair Therapy – regenerujące ampułki do włosów,

·  Revitacell Stem Cells Eyelashes – produkt odbudowujący rzęsy i brwi.

Podstawą wszystkich kuracji, a jednocześnie tym, co odróżnia produkty od obecnie dostępnych na rynku, jest składnik NHAC Biocervin MIC-1 i jego niespotykane właściwości
Komórki macierzyste MIC-1, jakie znajdują się w jego składzie, działają na komórki naszej skóry czy włosów zupełnie wyjątkowo. Pobudzają je do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, dlatego stosowanie kuracji Revitacell daje efekt już po kilkunastu dniach aplikacji – wyjaśnia Paulina Bugno z laboratorium badawczego Stem Cells Spin, producenta Revitacell.

Na początek wszystkie kuracje Revitacell będą dostępne w sprzedaży internetowej. W przyszłości jednak trafią na półki aptek i drogerii sieciowych w całym kraju. Zanim to jednak nastąpi, jeszcze w tym roku do debiutujących produktów linii Revitacell dołączą kolejne kuracje.

Wszystkie produkty z linii Revitacell to efekt kilkuletnich prac naukowców z Akademii Medycznej we Wrocławiu, którzy jako pierwsi na świecie potwierdzili regeneracyjne właściwości komórek macierzystych MIC-1 i wyprowadzili ich stabilną hodowlę. W pierwszej fazie spółka wykorzystała potencjał odkrycia do produkcji biodermokosmetyków. W przyszłości laboratorium Stem Cells Spin zamierza wprowadzić na rynek innowacyjne leki.

Cena produktów Revitacell Stem Cells Face Therapy i Revitacell Stem Cells Hair Therapy to 170 zł, a kuracji Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy - 140 zł. Z okazji debiutu trwa specjalna promocja – wszystkie produkty do 31 października są dostępne z 30-procentowym rabatem.

Nadesłał:

PREXPERT
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »