Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Kurs francuskiego za darmo z Tweeba

Kurs francuskiego za darmo z Tweeba
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety do nauki języka francuskiego autorstwa krakowskiego start-upu Tweeba.pl właśnie została opublikowana na platformie Android.


Instalacja aplikacji "Ucz się języka francuskiego" na smartphonie lub tablecie z systemem operacyjnym Google pozwala na łatwą i przyjemną naukę. Co ważne, aplikacja jest całkowicie bezpłatna - nie trzeba kupować kolejnych lekcji, jak ma to miejsce w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. Wcześniej opublikowane przez Tweeba aplikacje do nauki niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego znalazły się szybko w gronie najchętniej pobieranych aplikacji edukacyjnych w Google Play.

- Mamy nadzieję, że tak samo będzie z nowym programem - mówi Grzegorz Pękała z firmy Tweeba. - Tym razem ułatwiamy przyswojenie słówek i zwrotów w języku francuskim. Wyrażenia posegregowane są w lekcje, dzięki czemu można uczyć się sukcesywnie, we własnym tempie. Treści odczytywane są przez lektora, co umożliwia poznanie poprawnej wymowy. Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów pomaga w zapamiętywaniu, podobnie jak tryb losowania słówek i test.

Szczegółowe informacje o aplikacji dostępne są bezpośrednio w markecie Google Play oraz na http://blog.tweeba.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tweeba

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »